Táto snímka okamžite získala popularitu na webe. Keď poznáte dôvod, nemôžete zadržať slzy …

Jannel Sarayan pracuje v oblasti predaja nehnuteľností v hlavnom meste Filipín – Manile. Jedného dňa sa išiel naobedovať do miestneho rýchleho občerstvenia. Počas jedenia si všimol muža s dvomi dievčatami neďaleko jeho stolu. Keď ich vyfotografoval, snímka sa po niekoľkých dňoch stala nesmierne populárna.

Deti si pochutnávali na jedle zatiaľ čo ich otec sa na nich s láskou díval. Sarayan sa priblížil k ich stolu a začas sa s nimi rozprávať. Otec sa volal Ryan Arebabo a jeho dcérky Rose Mary a Rose Ann. Muža postihla mozgová príhoda a po zotavení bola časť jeho tela paralyzovaná. Keď sa manželka dozvedela, že nemôže zabezpečiť svoju rodinu, opustila ho a deti si vzala.

Neskôr sa mu však podarilo zarobiť si peniaze a dokonca získal právo na starostlivosť o dievčatá. Zdá sa, že manželka nebola veľmi proti. Ryan a jeho dcéry žijú v malej chatke s rozmermi 4 m2 a ako môžete vidieť, nie je to žiaden luxus.

Muž si privyrába obchodom a taktiež dostáva pomoc od štátu určenú pre najchudobnejších obyvateľov. Vďaka tomu má peniaze na potraviny a školské potreby pre dievčatá.

V ten deň Ryan usporiadal pre dcérky malú oslavu. Keď sa o tento príbeh podelil Jannel na svojom profile, okamžite začali ľudia ponúkať Ryanovi prácu.

Ryan hovorí, že všetko sa naučil od svojho otca, ktorý ich tiež vychovával sám od manželkinej smrti po poslednom pôrode. Verí, že skutočný otec by mal domov priniesť nielen jedlo, ale tiež dbať na to, aby dokázal splniť sny svojich detí. A práve to sa snaží robiť…

Ak sa vám tento príbeh páčil, nezabudnite ho zdieľať aj s vašimi priateľmi!

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Táto snímka okamžite získala popularitu na webe. Keď poznáte dôvod, nemôžete zadržať slzy …”