Bola znechutená z problémov s hypotékou a tak sa rozhodla kúpiť si garáž. Teraz jej poštová schránka praská vo švíkoch

Umelci sú, ako vieme, kreatívni ľudia. Tam, kde iní vidia búranie a devastáciu, oni zbadajú príležitosť na prejav svojho tvorivého ducha. To isté sa stalo žene s menom Michel de la Vega…

Keď uverejnila na internete fotografie svojej garáže, ľudia z celého sveta ju začali zaplavovať otázkami. Všetci chceli vytvoriť niečo podobné aj pre seba…

Všetko sa to začalo celkom prozaicky: Michel si vzala hypotéku. V priebehu času si musela domov vybaviť podnájomníkov, aby mohla splácať hypotéku z ich platby za nájomné. Ako čas pokračoval, rozhodla sa, že namiesto toho, aby odišla bývať k svojim príbuzným, kúpi si na bývanie obyčajnú garáž.

Takmer všetko si to tam zariadila ona sama, stavitelia jej len pomohli zdvihnúť strop, kde si dala svoju posteľ, a predĺžiť garáž, aby sa našlo miesto na toaletu a vaňu.

V novom domčeku sa prechádza po bambusovej podlahe…

Opravila si skrinky, ktoré tam stáli nevyužité a namaľovala lampy.

Celková plocha jej dočasného bývania predstavuje 23 m2..

A takto vyzerala garáž pred samotnou rekonštrukciou!

Tento príbeh je skvelým príkladom toho, že nič nie je také strašné, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Sme si istí, že Michel sa podarilo s problémom vyrovnať dôstojne a nakoniec sa jej podarí vrátiť sa naspäť do svojho domu. Garáž sa tak môže stať výborným miestom na tvorivú dielňu.

 

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Bola znechutená z problémov s hypotékou a tak sa rozhodla kúpiť si garáž. Teraz jej poštová schránka praská vo švíkoch”