Neviete sa posunúť ďalej? Karty Osho vám ukážu cestu, stačí si len jednu z nich vybrať a…

Často sa stane, že sa váš život akoby zastaví a vy neviete, čo robiť ďalej. Ak zostanete v tomto stave príliš dlho, môžete sa stať, že sa dostanete do depresie. V takých časoch potrebujeme nejakú nápovedu, znamenie zhora, malý návod či pomoc vyšších síl.

A ak teraz hľadáte takéto znamenie, máme pre vás jedno, ktoré vám pomôže dostať sa na tú správnu životnú cestu. To je presne to, čo naozaj potrebujete!

Uvoľnite sa, zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite a vyčistite si hlavu od myšlienok. Následne sa pozrite na nasledujúce obrázky kariet. Vyberte si tú, ktorá vás zaujme ako prvá. Vybrali ste si? Teraz si môžete prečítať, čo si pre vás pripravil osud.

выбери одну карту гадание

 1. Vždy sa niekam ponáhľate, snažíte sa držať krok s tým, čo v skutočnosti vôbec nepotrebujete. Zastavte sa, nájdite si čas na premýšľanie o krásach tohto sveta. Pozrite sa okolo a užite si to, čo vám ponúka samotná príroda. Venujte čas koníčkom a duševnému pokoju, prečítajte si napríklad nejakú zaujímavú knihu, ktorá vám odhalí nové horizonty.
 2. Ste príliš unavení, potrebujete odpočinok. Kvalitný nočný spánok je dôležitý, no nezabúdajte ani na duševný odpočinok. Strávte deň osamote, vypustite všetky myšlienky o každodennej rutine a uvoľnite uzdu kreativite. Po čase zbadáte, ako sa váš život napĺňa novými farbami.
 3. Ste pripravení na zmenu a nové úspechy. Zbavte sa všetkého, čo vás zdržiava a pustite sa do plnenia svojho sna. Nedajte šancu pochybnostiam, teraz je ten čas, kedy sa vám to podarí!как узнать свою судьбу
 4. Prestaňte túžiť po tom, aby ste zapadali do požiadavok iných ľudí. Zbavte sa toho, zhlboka sa nadýchnite a doprajte si trochu slobody. Ste na seba príliš tvrdí.
 5. Pokúšate sa skrývať svoje problémy, no nefunguje to. Teraz je ten čas, aby ste ich konečne začali riešiť. Vytiahnite ich na povrch a nájdite na ne riešenie. Potom už všetko pôjde tak ako má.
 6. Mali by ste si začať veriť. Máte obrovský potenciál, ktorý by ste určite nemali premrhať. Môžete urobiť čokoľvek!точное гадание на картах
 7. Ste niečo podobné ako Slnko. Vaším vnútorným svetlom oslníte každého. Tento dar môžete využiť na dobytie celého sveta! Radujte sa a žiarte. Niet dôvodov na obavy, všetko sa napraví, len buďte trpezliví.
 8. Názor iných je pre vás nadmieru dôležitý, preto je čas sa tejto vlastnosti zbaviť. Keď to urobíte, uvidíte, že sa vám ľahšie dýcha.
 9. Vytvárate si zbytočné problémy. Jednoducho to zastavte! Získate odvahu, odhodlanie a silu – robte to, čo robíte s dvojitým odhodlaním.что делать дальше
 10. Chýba vám trochu ľudského tepla. Porozprávajte sa s rodinnými príslušníkmi, stretnite sa s priateľmi alebo len tak zavolajte svojim rodičov. Potrebujete to.
 11. Urobili ste veľa chýb, ale to nie je dôvod na to, aby ste si sadli a premýšľali o svojej minulosti. Musíte pokračovať ďalej. Vyvoďte z toho závery, odpustite si a pomaly sa začne všetko zlepšovať vo váš prospech.
 1. Dokážu vás rozhodiť aj maličkosti. Neničte sa hnevom, závisťou a zbytočnými sťažnosťami. Naučte sa odpúšťať, potom sa váš život zmení.

Nech máte na vašej životnej ceste vždy šťastie a nikdy nezažijete situáciu, z ktorej nie ste schopní nájsť východisko.

A akú kartu ste si vybrali vy? Zdieľajte s nami vaše výsledky v komentároch!

prečítaj si aj : Skontrolujte svoju intuíciu odpovedaním na jednoduchú otázku. Viete zistiť, kto je mamičkou dieťaťa?

zdroj:takprosto.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Neviete sa posunúť ďalej? Karty Osho vám ukážu cestu, stačí si len jednu z nich vybrať a…”