Takto žije manželka jedného z najnepredvídateľnejších diktátorov sveta!

Ri Sol-ču je manželkou najvyššieho vodcu Severnej Kórey Kim Čong-una. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o pomerne uzavretú krajinu, informácii o samotnej žene je veľmi málo. Navyše, všetky informácie, ktoré sa objavia v západných médiách sú buď nepotvrdené alebo vyvrátené severokórejskými novinármi.

Prvá dáma zo Severnej Kórey sa len zriedkakedy objavuje na verejnosti. Zvyčajne ju možno vidieť pri oslavách venovaných raketovým testom. Žena sa milo usmieva, nechá sa fotografovať a zvyčajne na sebe má šaty v pastelových farbách.

Podľa informácii, ktoré sú k dispozícii, Ri Sol-ču má 28 rokov a je matkou troch detí. Narodila sa v dobrej rodine, kde jej matka bola doktorkou a otec profesorom.

Po prvýkrát bola Ri Sol-čul menovaná manželkou Kim Čong-una v roku 2012, následne na to to oficiálne oznámili miestne média. Avšak, existuje informácia, ktorá hovorí, že sa pár zosobášil už v roku 2009 a o rok neskôr už Kimova manželka porodila ich 1 dieťa.

Mlčanlivosť okolo ich svadby nie je ničím nezvyčajným. Tak napríklad, Kim Čong-unov otec ani zďaleka neukázal verejnosti svoje mnohopočetné ženy.

Pokiaľ ide o život Ri pred sobášom, juhokórejská inteligencia tvrdí, že žena študovala spev v Číne a taktiež navštívila Južnú Kóreu v roku 2005.

Okrem iného, manželka severokórejského diktátora je známa svojou láskou k západnej módy. V jej šatníku boli videné kabelky od značiek ako Dior či Chanel. Samozrejme, aj to bol dôvod medzinárodnej kritiky.

Začiatkom roku 2017 Ri zmizla z očí verejnosti a mnohí tak dospeli k záveru, že žena otehotnela. V auguste sa objavili informácie o tom, že porodila.

Je zaujímavé, že veľa informácií o živote Kima a jeho rodiny sa dajú dozvedieť od bývalej hviezdy NBA Dennisa Rodmana, ktorý pravidelne navštevuje Severnú Kóreu a je osobným priateľom s vládcom.

Jedného dňa basketbalista povedal, že videl ich druhé dieťa – Kim Ju-ae. „Držal som ich dcéru Ju-ae a osobne som sa rozprával s pani Riovou. Kim je dobrý otec a má krásnu rodinu,“ povedal Rodman v rozhovore pre britské noviny The Guardian.

Špekuluje sa aj o tom, že Ri bola nútená otehotnieť, v nádeji, že sa jej podarí porodiť chlapca. Podobné informácie zazneli aj od jedného severokórejského dezertéra.

Život manželky severokórejského diktátora pravdepodobne nie je jednoduchý, no tak ako je to pri mnohých prvých dámach, všetko si vyberá svoju daň. Ostáva len veriť, že je v tomto manželstve aspoň z polovice tak šťastná, ako sa usmieva na verejnosti…

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=GpvjWTIAjvQ

Ak sa vám tento článok páčil, podeľte sa o neho aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Takto žije manželka jedného z najnepredvídateľnejších diktátorov sveta!”