12 vecí, ktoré dokážu robiť len silné ženy – ale nikdy o tom nehovoria!

Za silné ženy sa považujú za sebavedomé a cieľavedomé dámy, ktoré kladú svoje túžby a potreby na popredné miesto.

Ale je to len špička ľadovca!

Silné ženy dokážu triezvo myslieť, predvídať a robiť rozhodnutia, čo znamená že si uvedomujú zodpovednosť za svoje vlastné činy.

Ak ste silná žena, alebo s ňou žijete, ste šťastný človek. Po prečítaní tohto článku to oceníte ešte viac. A tu je dôvod prečo!

1. Majú vymedzený okruh blízkych priateľov

 

Silné ženy si osoby, ktoré vo svojom živote nepotrebujú, nepripúšťajú. Môžu to byť pre ne negatívne či nezaujímavé osoby, s ktorými len strácajú čas.

V dôsledku toho sú vždy obklopené malou skupinou priateľov. A to sú ľudia, ktorých si vážia a v ich životoch majú významné miesto. Preto, ak máte priateľku silnú ženu, znamená to, že si skutočne zaslúžite jej priateľstvo.

2. Sú schopné plánovať a stanovovať si pre seba správne ciele

Jednou z vlastností silnej ženy je schopnosť dosiahnuť úspech. Sú cieľavedomé a vytrvalé, takže často dostanú to, čo chcú. Nenechajte sa prekvapiť, ak uvidíte jej zoznam úloh naplánovaný na niekoľko mesiacov.

3. Majú radi konkrétnosti

 

Keďže silné ženy sú veľmi dobrými plánovačmi, nenávidia voliteľnosť. Nemajú radi zmenu plánov na poslednú chvíľu. A to platí pre prácu aj stretnutia.

4. Môžu sa pochváliť dobrými kontaktmi

 

Silné ženy síce majú obmedzený okruh blízkych priateľov, ale so širokou škálou potrebných známych. Vždy vie, kam si ísť dať opraviť telefón alebo zájsť za dobrou kozmetičkou.

5. Silné ženy si veria

 

Silné ženy poznajú svoju hodnotu. Majú jasne definovaný pocit identity a ich konanie je v súlade s ich morálkou a presvedčením. Nemusia súperiť s ostatnými a chcú si zachovať vieru v seba.

6. Silné ženy si vedia stáť za svojim, ale vedia sa postaviť aj za iných

 

Silné ženy rozhodne nie sú ticho, keď sa im nepáči postoj k nim či k iným. Ak si všimnú nespravodlivosť, určite to dajú najavo.

7. Sú schopní riešiť situácie

 

Silné ženy majú reálny pohľad na svet a objektívne očakávania od seba aj iných. Aby sa mohli v živote posúvať, vedia, že musia najprv prijať čo život prináša. Následne je pre nich jednoduchšie identifikovať svoje pocity a zámery.

8. Silné ženy milujú byť osamelé

 

Silnej žene skutočne nerobí problém byť sama. Vie, ako budovať harmonické vzťahy, ale nechce ohroziť svoje osobné šťastie a plány v prospech iných. Sama sebe je oporou.

9. Nespoľahlivých mužov opúšťajú

 

Nespoľahlivých chlapov zvyknú vyplašiť. Ich dôvera a vytrvalosť spôsobuje, že sa cítia slabí a zranení. Muži okamžite začnú útočiť, snažia sa skryť svoj strach alebo náhle utečú.

10. Radi robia prvý krok

 

Keď stretnú správnu osobu, vôbec im nevadí urobiť prvý krok. Silné ženy vedia, že môžu mužov vystrašiť, a preto sú iniciatívne.

11. Obdivujú ďalšie silné ženy

 

Silné ženy sa navzájom na seba pozerajú ako na vzory a zdroje inšpirácie. Nešetria chválami pre ženy, ktoré sú považované za silné a rozvíjajú sa, keď počujú uznanie od rovnako silných žien.

12. Sú dobrými priateľkami

 

Silné ženy vedia byť priateľské. Ich kamarátstvo je nesebecké a veľkorysé. Budú vždy ochotné pomôcť, bez ohľadu na to, čo sa stane.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “12 vecí, ktoré dokážu robiť len silné ženy – ale nikdy o tom nehovoria!”