Sociálny experiment, zo zadanej, nezadanou za pár minút!

Samozrejme týmto článkom nechceme povedať, že všetky dievčatá a ženy sú takéto, ale ukázať čo robí s niektorými sláva a peniaze. Tento experiment ukazuje ako málo stačí aby zadané dievča v okamihu zabudlo na svojho priateľa, keď ju na rande pozve niekto slávny, alebo niekto kto aspoň vyzerá, že je slávny.

Túto slečnu najprv osloví obyčajný chalan, so žiadosťou o telefónne čislo. Slečna ho však odmietne so slovami, že má priateľa, a jemu by sa to nepáčilo. To je samozrjeme logické a teda chlapec odchádza. O pár minút neskôr však príde luxusné auto, okolo ktorého skadnuje množstvo fanúšikov, a ochraňuje ho zopár veľkých chlapcov. Cieľom tohto bolo dokázať, že slečna, ktorá pred pár minútami bola ešte  zadaná, neodmietne pozornosť a pozvanie na rande od naoko známej osobnosti.

Môžete len hádať ako to dopadlo, dievča samo od seba pobozkalo našu volavku, a súhlasila s pozvaním do hotela, a na otázku či má priateľa už bola odpoveď diametrálne odlišná ako predtým. Nuž veď pozrite sa sami na tento vydarený prank.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Samozrejme týmto článkom nechceme povedať, že všetky dievčatá a ženy sú takéto, ale ukázať čo robí..." />