Tip na Knihu: Práca vám už neprerastie cez hlavu

Ak občas máte pocit, že viac času venujete svojej výkonnosti ako skutočnej práci, je najvyšší čas na zmenu. V knihe Zjednodušte si prácu ponúka renomovaná odborníčka na výkonnosť Carson Tatová podrobné návody, ako si zjednodušiť prácu využitím vlastného štýlu výkonnosti.

 

Autorka pomohla tisícom mužov aj žien lepšie si rozvrhnúť čas a dosiahnuť vyššiu výkonnosť. Za svoj úspech v tejto oblasti čiastočne vďačí myšlienke, že väčšina z nás patrí k jednému zo štyroch typov výkonnosti:
– aranžér uvažuje o svojich projektoch z hľadiska ľudí, ktorí sú doň zapojení,
– priorizátor je zameraný na cieľ,
– vizualista má mimoriadnu schopnosť vidieť celistvý obraz,
– plánovač je zameraný na detail.

Kniha Zjednodušte si prácu poslúži ako pomôcka na zlepšenie života a nájdete v nej návod, ako zvýšiť vlastnú výkonnosť, kreativitu a byť šťastnejší.
Po prečítaní knihy si vytvoríte štýl výkonnosti, ktorý vám padne ako uliaty, a už nikdy sa nebudete trápiť, že vám práca prerastá cez hlavu.
Carson Tatová je renomovaná odborníčka na pracovnú výkonnosť. Pôsobí ako konzultantka, koučka, verejná hovorkyňa a lektorka pre široké spektrum špičkových firiem a iných klientov.

„Každý má iný spôsob práce, a spoznať ten svoj je kľúčom k efektívnemu manažmentu času,“ tvrdí Laura Vanderkamová, autorka knihy Čo robia najúspešnejší ľudia pred raňajkami. „Carson Tatová v tejto knihe napísanej prístupnou formou ukazuje, ako využiť vlastný spôsob výkonnosti a urobiť viac.“

 

V knihe Zjednodušte si prácu nájdete návod:

– ako identifikovať svoj štýl výkonnosti, ako aj štýl výkonnosti ľudí okolo nás, či už ide o šéfov, spolupracovníkov, personál alebo členov rodiny,
– ako si vybrať „pracovné nástroje“ tak, aby ste zvýšili efektivitu práce, od obyčajného pera až po zariadenie kancelárie,
– kedy je rozhovor zoči-voči účinnejší ako e-mail a naopak,
– ako viesť dokonalú poradu,
– prečo je zaprataný stôl pre niekoho vhodný a pre iného katastrofou.

Chod hore