Keleová-Vasilková a jej nové Vône života


„Každý deň sú s nami, bez toho, že by sme si to uvedomovali… cítili ich. Vône. Vône života…“ tvrdí zasnene najobľúbenejšia a najpredávanejšia slovenská autorka Táňa Keleová-Vasilková, ktorej po roku vychádza nová kniha Vône života.

 

Zvyčajne napíše dve knihy za rok, no tentoraz je to výnimka – do jej života vtrhla nečakaná tragická udalosť: smrť jej milovaného ocka, známeho horolezca Františka Keleho.
Prvá kniha Keleovej-Vasilkovej po smrti otca, ktorú ju i celú rodinu veľmi zasiahla. Táňa akoby mala spisovateľský blok, nedokázala sa sústrediť na písanie. „Po smrti môjho ocka som po prvý raz prežívala tvorivú krízu, takže som zopár mesiacov vôbec nepísala,“ priznala spisovateľka v rozhovore pre portál Romantika.estranky.sk
Smrť výrazne ovplyvnila ju i celú rodinu, a tak je venovanie novej knihy jasným odkazom:
„Mojej milej a smutnej mame.“

Jej fanúšičky sa stále pýtali, kedy vyjde nová knižka a tá je tu.
Vône života.
Sú premenlivé ako dni striedajúce sa s nocou. Zároveň majú v sebe čosi krásne nemenné. Vôňu domova… a lásky. Takmer všetky po nej túžime. Po istote, ktorá nás zahrieva a poskytuje pocit bezpečia. Ktorá nám dovoľuje dýchať a plniť si sny, menšie či väčšie životné plány.

Magda a Lenka, hrdinky príbehu, nie sú výnimkou. Túžia po istote a láske ako milióny iných žien na celom svete.
Inak je to s Alicou. Sníva o práci v zahraničí, o slobode a manžela ani deti k svojmu šťastiu nepotrebuje. No možno je to celkom inak…

Najobľúbenejšia a najpredávanejšia slovenská spisovateľka vydala už dvadsaťosem kníh a ich predaj presiahol neuveriteľných milión kusov. Záujem o jej príbehy neutícha ani po rokoch. Jej prvotina vyšla v náklade päťsto kusov, dnes sa z každej jej knihy predajú desaťtisíce výtlačkov.
Okrem iných ocenení dostala aj dve ceny Panta Rhei Awards – ako najpredávanejšia autorka a za najpredávanejšiu knihu roka 2012 a tento úspech zopakovala, keď sa stala slovenskou Top autorkou a jej kniha Čo to bude Top titulom roka 2014.

Viac sa dozviete na adrese www.tanavasilkova.sk.

Začítajte sa do novinky Táni Keleovej-Vasilkovej Vône života.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Keleová-Vasilková a jej nové Vône života”