Získajte na Vianoce Nôž Šéfkuchára

S profesionálnym nožom z Kuchyne Lidla vyčarujete aj vy perfektnú vianočnú hostinu!

Lidl pre svojich zákazníkov opäť pripravil vianočné prekvapenie, profesionálny nôž od majstrov kuchyne. Za každých 20 € hodnoty nákupu získate od 23. novembra jednu nálepku. Nazbierajte osem nálepiek, nalepte ich na kupón a vyzdvihnite si pri pokladni svoj darček z Kuchyne Lidla. Na výber máte Nôž Šéfkuchára Marcela Ihnačáka alebo jeho kolegu Romana Paulusa.

Súboj dvoch šéfkuchárov, Romana Paulusa a Marcela Ihnačáka, prebieha v Lidli už dva roky. Majstri kuchyne sa vtedy odhodlali na neľahkú úlohu – zmeniť slovenskú a českú kuchyňu na ešte lepšiu. Roman s Marcelom nabrúsili svoje nože a odvtedy už nič nie je ako predtým a práve tieto ich nože môžete teraz získať aj vy!

12279136_885004934949614_8360315094755917549_n

„Kvalitný a všestranný nôž je absolútny základ každej kuchyne. Správny nôž šéfkuchára musí spĺňať tri podmienky – ostrosť, presnosť, odolnosť. A práve tieto tri slová presne charakterizujú nože z Kuchyne Lidla, pracuje sa s nimi naozaj dobre,“ zhodnotil Marcel Ihnačák a dodal: „O nôž sa musíte veľmi dobre starať, pravidelne ho ostriť na ocieľke a dôkladne čistiť. Starajte sa o nôž s láskou, je to totiž najcennejší majetok každého kuchára, akoby naša tretia ruka.“

Paulus a Ihnačák neúnavne, týždeň čo týždeň Slovákom a Čechom dokazujú, že naozaj každý môže variť lepšie, zdravšie a chutnejšie. S pomocou ich profesionálnych nožov vyčarujete aj vy tie najchutnejšie jedlá na váš sviatočný stôl.

Nože šéfkuchárov sú vyrobené z veľmi tvrdej a trvácnej ocele odolnej voči korózii. Všetky časti noža sú pevne spojené, ostrie a rukoväť ideálne vyvážené. Pevné a zároveň pohodlné držanie v ruke zaisťuje ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nože sú zabalené v darčekovej kazete, ktorej súčasťou je brožúra s technikami krájania, predstavením jednotlivých častí noža a vhodnej starostlivosti.

Viac informácii o akcii, mnoho skvelých receptov a tipov nájdete na stránke wwww.kuchynalidla.sk a tiež na Lidl profiloch na sociálnych sieťach.

Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko

Instagram: https://instagram.com/lidlsk/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Získajte na Vianoce Nôž Šéfkuchára”