90-ročná babička pózovala na fotke. Keď ale ľudia videli jej plavky, začali si jej fotku okamžite posielať

V Novom Južnom Walese žije 90-ročná dáma, ktorá vám ukáže pravdu o tom, že nikdy nie je neskoro pre bikiny. Irene Carney opustila dom dôchodcov a vybrala sa so svojou rodinou na dovolenku. Namiesto decentného oblečenia pri pláži, si vybrala „jednoduchšie oblečenie“. Našla červeno-biele kúsky bikín austrálskej značky Seafolly. Svojou fotkou sa Irene stala okamžitým hitom na internete. Značka plaviek si našla nového klienta a tím výrobcov bikín sa rozhodol osláviť jej nebojácnosť a schopnosť sa nebáť svetu ukázať.

Grandma Poses For A Photo, But When People See Her Bathing Suit? It’s Going VIRAL!

Tieto fotografie inšpirujú tisíce ľudí po celom svete, aby prijali svoje telo a boli si istejší. Prejdite nadol a uvidíte Irenu v celej svojej kráse.

Irene Carney, 90-ročná odvážna babička

Irene Carney, a 90-year-old grandmother from the UK, recently went on a cruise with her family — and it's her new bathing suit that's got everyone talking.
She may be in her nineties, but that didn't stop her from posing in a red two-piece made by Seafolly.

Retro štýl „Spot On“

This retro-style 'Spot On' bralette features a bright red bikini top and high-waisted bottoms with white polka dots.
Tieto kúsky oblečenia vyzerajú super na modelkách ale Irene vyzerá nádherne. Jej odvážnosť je sexy a na veku nezáleží.


This two-piece looks fabulous on the picturesque Seafolly models, but Irene looks just as beautiful. After all, confidence is sexy, no matter your age.

"She was encouraged by her friends & carers in the nursing home to get a bikini & we found the perfect one for her," Seafolly wrote on Facebook.

Keď ľudia videli Irene, inšpirovali sa a trochu sa nad sebou mohli zamyslieť. Nikdy nie je neskoro!

Once Irene's photo was posted on Facebook, it instantly went viral. Thousands of people across the world are inspired by Irene. You're never too old to wear a bikini!

zdroj: http://theriflebird.com/

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “90-ročná babička pózovala na fotke. Keď ale ľudia videli jej plavky, začali si jej fotku okamžite posielať”