Tip na knihu: Minulosť každého raz dostihne!

Caroline je 40-ročná profesorka francúzskej literatúry.
Jedného dňa začne mať bolesti v zápästí a pri lekárskom vyšetrení zistia neuveriteľnú vec: príčinou bolestí je náboj, ktorý má v oblasti krčných stavcov. Caroline vôbec netuší, ako sa tam ocitol. Nemá tam jazvu a nikdy ju nepostrelili.

 

Takto sa začína psychotriler Náboj, ktorý sa vám dostane pod kožu. Ovládne vašu myseľ i fantáziu a donúti vás rozmýšľať nad mnohými nezvyčajnými vecami. Napríklad nad tým, čo sa udialo v minulosti a vy ste na to už zabudli…alebo si na to nespomínate, pretože to nebolo dôležité. No pre niekoho iného možno áno. A teraz nadišiel čas zúčtovania.
Minulosť nás vždy dostihne…

Pozrite si TRAILER k novinke Náboj:

 

Ale späť k príbehu.
Caroline požiada rodičov o vysvetlenie, no s prekvapením zistí, že je adoptovaná a jej biologických rodičov v Atlante zastrelili, keď bola ešte dieťa. Aj ju vtedy postrelili, ale prežila. Páchateľa nikdy nechytili.

Šokovaná Caroline sa rozhodne pátrať po svojich koreňoch, snaží sa zistiť podrobnosti spojené s týmto prípadom. Vyhľadá novinára, ktorý kedysi o vražde jej rodičov písal. Ten jej navrhne, že s ňou urobí rozhovor, čo by mohlo vyvolať záujem verejnosti a pomôcť jej odhaliť pravdu. Zrazu sa však z temnej minulosti vynára čoraz viac postáv, ktoré o prípade niečo vedia. Caroline pátra po vrahovi ďalej na vlastnú päsť, lebo chce stoj čo stoj zistiť, čo sa vlastne stalo a prečo. Lenže aj vrah číta noviny…

Vypočujte si AUDIO úryvok z knihy Náboj:
center>

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Tip na knihu: Minulosť každého raz dostihne!”