Ku Dňu otcov  sa na internete objavila táto reklama, ktorá ťahá nielen na city, ale tiež oslavuje spôsob toho, ako nám naši veľkí otcovia kryjú naše chrbáty – a aj keď nemusia realizovať svoje zámery ihneď, vždy robia pre svoje dieťa to najlepšie …

Stretávame sa tu s malým chlapcom, ktorý sníva o tom, že raz bude tanečník flamenca. Keď ale jeho otec príde do jeho izby s krabicou, zistí, že je vo vnútri súprava na judo. V tú chvíľu si chlapec uvedomí, že jeho otec ho chce k niečomu viesť, a že nemá na výber.

Tak začína chlapcovo školenia juda. Medzitým ho každý deň pri ceste do autobusu zosmiešňujú jeho susedia a deti z okolia, že potrebuje svojho otca, aby ho chránil.

Potom sa ale stane niečo úžasné. Vďaka podpichovaniu od otca sa chlapec stáva lepším a lepším v džude a vyhráva stále viac a viac zápasov. Získava hlavne silu a sebadôveru. Dokonca vyhráva aj cenné trofeje, ktoré si otec hrdo vystavuje na polici vo svojej spálni.

Odvtedy ho už susedia nechávajú na pokoji a získanú dôverou si u nich zjednal rešpekt. Chlapec ale vôbec netušil, že ho otec celý čas viedol k jeho snu. Prišiel k nemu totiž do izby a dal mu druhú krabicu. Keď ju syn rozbalil, našiel v nej dres pre tanec flamenca. V tej chvíli to zistil …

Čo na to hovoríte ? Ak sa Vám video páčilo, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=et3j-ZsZ-k8