Prosila bračeka vojaka, aby sa vrátil domov. To čo sa stalo v posledný deň školy, ju na mieste rozplakalo

Seržant Brandon Prelesnik vždy trávil veľa času so svojou malou sestrou Cheyanne. Všetky voľné chvíle venoval len jej a staral sa o ňu, ako sa patrí. Brandon bol jednoducho veľký braček, ako má byť …

Prelesnik sa ale pripojil pred štyrmi rokmi k vojakom a posledných sedem mesiacov nevidel svoju rodinu. Cheyanne vedela, že príde domov skoro a preto si urobila špeciálnu požiadavku: Poslala mu list a požiadala ho, aby ju prekvapil v posledný deň štvrtého ročníka. Dokonca mu dala jej číslo triedy a meno jej učiteľa.

Je pochopiteľné, že 10-ročná dievčatko bola nadšené, že zase uvidí svojho brata. Netušila ale, že bude ctiť jej žiadosť – a ešte oveľa viac!

Prelesnik prišiel domov skoro, ešte deň pred posledným dňom školy. Rozhodol so svojou malú sestričku ale prekvapiť až práve deň potom. Sledujte ten neskutočný okamih, kedy vojde do jej triedy. Dievčatko mohlo len ťažko uveriť svojim očiam a doslova sa rozplynula v slzách radosti. Musel to byť naozaj neuveriteľný moment …

Čo na to hovoríte dievčatá? Ak sa Vám video páčilo, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! :)

https://www.youtube.com/watch?v=rexCMJeSF-E

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Prosila bračeka vojaka, aby sa vrátil domov. To čo sa stalo v posledný deň školy, ju na mieste rozplakalo”