Vtip Dňa: Muž v luxusnej reštaurácií potrebuje ísť na hajzel

Muž v luxusnej reštaurácií potrebuje na toaletu, na pánoch je bohužiaľ obsadené. Už to nemôže vydržať, preto nazrie na dámy, tam nikto, tak hups dovnútra. Užíva si, že sú to krásne toalety a ako tak sedí, vidí tri gombíky.

Hovorí si pre seba, že toto na pánoch nemajú, čo to asi môže byť. Na prvom je TV – Že by televízia? Obrazovku nevidí. Nevadí, skúsi to. Stlačí gombík a teplá voda mu umyje prirodzenie. Hm, skvelé, to musíme na pánoch taktiež presadiť. Na druhom gombíku je HV – Že by horúca voda? Tak to vyskúšam. Stlačí a osuší ho horúci vzduch.

Hm, to si taktiež musíme zaobstarať. Strašne sa vyžíva. Na poslednom gombíku je AOT – Čo by to mohlo byť? Tak to vyskúšam! Stlačí gombík a zrazu sa mu zatmie pred očami a zobudí sa až na JIS – ke, kde mu sestrička utiera orosené čelo a pýta sa ho: “Pane, čo ste, prosím vás, robil?!”

“No, ja neviem,” matne sa pamätá nešťastník, “bol som na záchode – dámskom, boli tam tri gombíky, tak som ich skúšal.” “A vy ste stlačil aj ten posledný?” pýta sa zdesene sestrička. “No, asi áno,” usúdi pacient, “už si nič nepamätám. Čo to bolo zač?”

“Pane,” vysvetľuje sestra, “AOT je automatický odstraňovač tampónov. Penis máte pod vankúšom!”

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vtip Dňa: Muž v luxusnej reštaurácií potrebuje ísť na hajzel”