Vtip Dňa: Susedská návšteva

Janka vraví susedke:”Minulú noc sme mali sex. A ty?”Susedka:”Áno, tiež.””Bolo to dobre?””Nie, bola to katastrofa. Manžel prišiel domov, zhltol večeru, vyskočil na mňa, skončil za štyri minúty, od gúľal sa a zaspal. A ty, ako?””Ooo, to bolo užasne! Keď sme prišli večer domov, manžel ma zobral von na romantickú večeru.

Potom sme mali dlhú, vyše hodinovú prechádzku. Keď sme prišli domov, všade po dome pozapaľoval sviečky a potom sme mali asi hodinovú predohru. No a ten sex potom, trvalo to asi hodinu. Po skončení sme sa ešte dlhé hodiny rozprávali. Bolo to ako v rozprávke!”

Medzitým na balkóne pri cigarete sa rozprávajú ich manželia.”Vrzol si si minulú noc?”” Áno. Keď som prišiel domov, večera bola na stola. Najedli sme sa, prefikli sa a už sme spali

. Bolo to perfektne! A čo ty?””Aj ja, ale bolo to strašné. Elektráreň nám odpojila elektrinu, lebo som nezaplatil účet – tak sme museli ísť jest von.Manželka si objednala tak príšerne drahé jedlo, že mi už nezostalo na taxík na cestu späť.

Tak sme šliapali domov peši vyše hodinu. A pretože sme boli bez elektriny, musel som všade pozapaľovať sviečky aby som vôbec niečo videl.

Taký som bol najedovaný, že sa mi hodinu nemohol postaviť a asi ďalšiu hodinu som sa nemohol urobiť. Keď to konečne prišlo, bol som taký zblbnutý, že som nemohol zaspať a moja žena len kvákala a kvákala!”

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vtip Dňa: Susedská návšteva”