Kúpil si jaskyňu a premenil ju na dom snov. Nebudete veriť, ako to tam vyzerá teraz!

Jedného daždivého dňa v roku 1999 sa Angelo Mastropietro vybral na výlet na bicykli. Keď pre seba hľadal nejakú skrýšu, všimol si jaskyne. Jeho objav ho nadchol natoľko, že si vysníval neobyčajný projekt.
Angelo bol úspešným podnikateľom, lekári však zistili, že trpí na sklerózu multiplex. Vtedy si uvedomil, že jeho život je plný stresu.


Nikto z nás nevie, čo si pre neho pripraví osud. Angelo sa o tom presvedčil na vlastnej koži, keď si o 10 rokov neskôr v novinách prečítal, že jaskyňa je na predaj. Dlho neváhal a kúpil ju za 80 000 eur

Prerobiť jaskyňu na bývanie bola náročná úloha. Angelo ale nestrácal nádej a vytvoril domov svojich snov. Presvedčte sa sami …


Po 8 mesiacoch práce, ktorá ho vyšal an 100 000 eur  a odstránenie 70 ton kameňov sa jaskyňa zmenila na nepoznanie.


Jaskyňa má 800 rokov, nikto do nej nevstúpil od roku 1940. Predošlí obyvatelia si o takomto luxuse mohli nechať len zdať.

Táto jaskyňa je moderné bývanie. Je tu vodovod a Wi-Fi! Vyzerá ako luxusný apartmán!


Terasa dodala celému projektu šmrnc. Rekonštrukcia jaskyne bola pre mužov obrovskou skúškou … Počas stavebných prác si uvedomil, na čom v živote skutočne záleží. Konečne našiel pokoj a oddal sa do liečivých rúk matky prírody.

Takto vyzerá okolie jaskyne v noci.

Vďaka tejto jaskyni sa Angelo zmieril so svojou chorobou. Jeho sen sa stal skutočnosťou. My by sme sa k nemu okamžite nasťahovali! A čo vy? :)

SOURCE: TWITTER

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Kúpil si jaskyňu a premenil ju na dom snov. Nebudete veriť, ako to tam vyzerá teraz!”