Škandál na palube Regiojetu. Neuveríte, čo si dokázal mladík otvoriť a pozerať v ich vlakoch. ĽUDIA sa nestačili čudovať

 

Každý z nás pozná vlakového dopravcu menom RegioJet. Ten najprv začal v Čechách a potom sa dostal aj na Slovenko, kde skončil. Jeho obrovskou devízou bola profesionálnosť a skvelý prístup.Vo vlaku ste si  za mierny poplatok mohli kúpiť miesta na sedenie, ktoré boli vybavené obrazovkou. Tá obsahovala hudbu, filmy, hry, knihy a internet.

Niektoré stránky ale dopravca zablokoval ako napríklad obľúbenú stránku Youtube. To si všimol aj istý Čech, ktorý nimi cestoval. Aké ale bolo jeho prekvapenie, ked do vyhľadávača zadal erotickú stránku a dokonca mu ju aj otvorilo. Nebola vôbec blokovaná a dokonca je ich aj omnoho viac ktoré si môžete otvoriť. Svoju fotku nahral na hlavný Facebook Regiojetu a dokonca mu aj odpisali. ich odpoveď nájdete pod fotkou.  Určite po tomto menšom prešlape dopravca bude tieto stránky už čoskoro tiež blokovať.

Aj komentáre od ľudí pobavili :)

zdroj:Facebook Hodonínský deník

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Škandál na palube Regiojetu. Neuveríte, čo si dokázal mladík otvoriť a pozerať v ich vlakoch. ĽUDIA sa nestačili čudovať”