Toto je skutočný priateľ. Produkt, ktorý vyliečil obličky a donútil ich dobre fungovať, aj bez drahých liekov

B Všetky časti tejto rastliny: bobule, listy, korene a dokonca aj vetvičky sú prospešné pre naše obličky. Divoká ruža zbavuje opuchov, tmavých červenkastých kruhov a vačkov pod očami, bolestí v boku a “opravuje” zle fungujúce obličky. Šípky v sebe obsahujú obrovské množstvo vitamínu C ale aj flavonoidy, triesloviny a katechíny, vďaka čomu dokážu rozpúšťať obličkové kamene!

Ako si prečistiť obličky

Šípky sa stanú priateľom vašich obličiek. Zbavia vás soli, rozložia kamene, upravia funkciu dôležitých orgánov a zmiernia zápal. Počas čistenia obličiek si zároveň prečisťujete aj vašu pečeň!

как очистить почки от солей

Čo na to potrebujete?

  • 2-3 PL sušených alebo čerstvých plodov šípky
  • 500-700 ml vriacej vody
  • Termosku
  • Slamku

Postup

  1. Plody zalejte vriacou vodou a nechajte odstáť v termoske cez noc. Ráno bude váš nápoj pripravený! как очистить почки дома
  2. Nápoj pite 2-3x denne, jeden pohár (200ml) po jedle. Dôležité je, aby ste ho pili slamkou, pretože vysoký obsah kyseliny askorbovej môže mať nepriaznivý vplyv na zubnú sklovinu a zafarbiť vaše zuby.

Počas toho musíte piť dostatok vody po celý deň na odstránenie všetkých škodlivých látok z tela. Dodržujte aj diétu bez soli, ktorú môžete nahradiť koriandrom, rascou, kôprom, petržlenovou vňaťou alebo citrónovou šťavou.

как очистить почки после антибиотиков

zdroj: takprosto.cc

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Toto je skutočný priateľ. Produkt, ktorý vyliečil obličky a donútil ich dobre fungovať, aj bez drahých liekov”