Dievča urobilo niekoľko fotiek z nehody, nemala však ani najmenšie tušenie, čo sa jej podarilo zaznamenať …

Anisa Gannonová z Georgie (USA), bola na ceste do práce, keď uvidela, že na ceste sa stala nehoda. Ulica bola uzatvorená, takže dievča zaobstarala niekoľko fotiek, aby mala dôkaz, že sa nemohla dostať do práce načas. Vtedy ešte nevedela, že nehoda bola smrteľná pre 3 osoby.
23 ročná Hannah Simmonsová, spoločne s jej priateľom Lauren Bateauem, viezli svoju 9-mesačnú dcérku Allennu k lekárovi. Na jednom mieste žena stratila kontrolu nad vozidlom a zrazila sa s nákladným autom. Žiadny z cestujúcich nehodu neprežil.

Keď sa Anisa znovu pozrela na fotografiu, všimola si detailu, ktorý predtým prehliadla – svetlý pruh svetla z oblohy presne vedie na miesto nehody.

Anisa rozhodla fotografiu zdieľať s rodinami zosnulých.
Jodi Simmonsová, mama Hanny a babička malé Allanny spolu s Lourenovou mamou nemohli zadržať slzy pri pohľade na fotografiu. V rozhovore nevedeli presne opísať, ako sa cítili, keď to prvýkrát uzreli, jedna vec je ale istá – pre nich je to dôkaz, že sú ich milované deti a vnučka v nebi.

Napriek tomu, mnohí ľudia tvrdia, že to, čo možno na fotografii vidieť, je len slnečný lúč, ktorý sa odráža od čelného skla auta – najdôležitejšie je ale vplyv, aký má fotografie na rodinu zosnulých. Trochu je upokojila a možno im pomôže sa s celou situáciou lepšie zmieriť.

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Dievča urobilo niekoľko fotiek z nehody, nemala však ani najmenšie tušenie, čo sa jej podarilo zaznamenať …”