Pes mal byť na reťazi cez 2 roky, zatiaľ čo bol jeho majiteľ vo väzení. Všetko sa zmenilo, keď si ho všimol cudzí človek.

Vyzerá to tak, že boj s týraním zvierat je ako vojna s veternými mlynmi … Čím ďalej tým viac sa dozvedáme o situáciách, ktoré by sa nemali diať!

Tentokrát sa jedná o prípad úplnej bezcitnosti zo strany majiteľa, susedov a tiež polície. Našťastie mala celá záležitosť šťastný koniec. Bohužiaľ, nemá veľa psov podobný osud ako Violet.


„NMDOG“ je organizácia zaoberajúca sa pomocou zvieratám v Novom Mexiku. Bohužiaľ zákony nestojí na strane zvierat. Preto keď musel ísť majiteľ na 2 roky do väzenia, osud psíka nikoho nezaujímal. Violet bola na reťazi a nemala šancu sa dostať k nejakému jedlu.

Sučka bola odsúdená na smrť a nemala šancu na slnku vydržať dlhšie ako niekoľko týždňov. Našťastie sa jeden zo susedov zľutoval a kontaktoval spomínanú organizáciu.

Ukázalo sa, že Violet je nežná fena, ktorá túžila po troche starostlivosti a lásky. Do poriadku sa dávala niekoľko dní a na nasledujúcej strane uvidíte, ako je na tom teraz.
Z Violet je šťastná fena plná energie. K šťastiu jej chýba len milujúca rodina. Dúfame, že ju už čoskoro niekto adoptuje.

SOURCE: FACEBOOK

Ak nesúhlasíte s tak otrasným správaním k zvieratám, zdieľajte tento článok.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Pes mal byť na reťazi cez 2 roky, zatiaľ čo bol jeho majiteľ vo väzení. Všetko sa zmenilo, keď si ho všimol cudzí človek.”