Šťastná matka vystavila fotku s dieťaťom na internete. Nevedela aká nočná mora ju čaká…

 

Destiny Mantia sa zoznámila so svojim budúcim manželom, keď mala 15 rokov a on 16. už od prvého dňa vedeli, že sú si súdení. O tri roky neskôr sa vzali a čoskoro čakali dieťa.

V danom termíne sa im narodil chlapček Parker Lee. Manželia zbožňovali svojho prvorodenca a trávili s ním každý deň. 21-ročná Destiny nemala ani poňatia o tom, že jej život sa zmení na peklo.

Tehotenstvo prebehlo bez akýchkoľvek problémov. Parker Lee bolo želané dieťa a pár Mantia netrpezlivo očakával príchod dieťaťa.

V ten deň, kedy sa ukončil ženin šťastný život, neveštil nič zlého. Manžel Destiny vzal ju a ich syna na cestu. Syn, ktorý mal 15 mesiacov, spokojne spal v detskej sedačke, ktorá bola nastavená v protismere jazdy.

Mladá matka si pamätala prudký náraz a rachot. K vedomiu prišla až v nemocnici. Tam jej lekári povedali hroznú správu. Ako sa ukázalo, do auta Mantiových narazilo iné auto, ktoré šlo obrovskou rýchlosťou.

Parker Lee zomrel na mieste. O život Coriho bojovali lekári 24 hodín, ale muž zomrel v bezvedomí. V jednom okamihu sa zo šťastnej manželky a matky stala bezútešná vdova.

Neskôr sa ukázalo, že za volantom druhého automobilu sedela žena. Vypila množstvo drinkov na svadbe priateľa a potom si sadla za volant, zničila nie len seba, ale aj mladú rodinu Mantiových.

Po uplynutí jedného roku od automobilovej tragédie, Destiny uverejnila na sieti odvolanie sa k ľuďom. Vyzývala všetkých ľudí, aby si nesadali za volant, keď nie sú triezvi.

„Je to egoistické, že si ona sadla za volant po požití alkoholu, zabila môjho 15-mesačného syna a neskôr manžela. V ten deň sa môj život rozbil na tisíc kusov. Keby vtedy niekto zastavil tú ženu, bolo by všetko v poriadku.

Nedovoľte príbuzným a priateľom riadiť auto, keď sú opití. Opilci za volant nepatria!“ tieto slová vdovy, ktorá stratila syna a manžela, šokoval celý svet.

Je ťažké si predstaviť presvedčivý dôkaz trestného činu riadenia pod vplyvom alkoholu. Priestupky daných motoristov ničia rodiny, zabíjajú a mrzačia nevinných ľudí. Pokiaľ ide o mňa, výzva nešťastnej Destiny je viac než oprávnená.

A čo si myslíte vy o tomto príbehu? Podeľte sa o svoj názor v komentároch.

 

 

 

zdroj:hurriyet.com.tr

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Šťastná matka vystavila fotku s dieťaťom na internete. Nevedela aká nočná mora ju čaká…”