Táto žena má 70 rokov a podarilo sa jej ovládnuť mladosť. Vďaka jednej veci má vždy energiu a vyzerá mlado

Na svete žijú úžasní ľudia, ktorí inšpirujú tých ostatných k veľkým zmenám v pohľade na svet a životný štýl. Dnes vám chceme takého človeka predstaviť aj my.

Carolina Hartz pochádza z Austrálie a jej spôsob žitia inšpiroval mnoho žien po celom svete. Všetko začalo s fotografiou, ktorú uverejnila na internete. Na prvý pohľad sa jedná o obyčajnú peknú ženu, ale vedeli by ste uhádnuť jej vek? Na tejto fotografii je 70-ročná matka troch detí. Skvelé!

отказ от сахара

Carolina sa podelila o svoje tajomstvá na zachovanie mladosti aj s novinármi. Najhlavnejším faktom bolo vynechanie cukru. Celých 30 rokov sa obmedzovala s požívaním tohto výrobku a ukázalo sa, že to nebolo vôbec márne.

отказ от сахара

Keď mala 41 rokov, doktori jej diagnostikovali prediabetes, čo je vlastne varovanie pred možnosťou výskytu cukrovky. Znepokojilo ju to natoľko, že začala konať. Keďže sladké milovala, bolo pre ňu tažké zbaviť sa toho, no vždy sa snažila hľadať inú cestu.

отказ от сахара

Namiesto rafinovaného cukru začala používať xylitol – prírodný cukor, ktorý je vyrobený z dužiny a kôry brezy.

отказ от сахара

Z dôvodu neznášanlivosti lepku sa Carolina musela taktiež vzdať pšeničnej múky a niekoľkých druhov obilnín vrátane jačmeňa a ovsa.

отказ от сахара

Austrálčanka zbožňuje šport. Aj napriek svojmu veku si aktívne zahrá basketbal, tenis a volejbal.

отказ от сахара

Osobne radí, aby ste sa zbytočne neprejedali. Verí, že nadmerná túžba jesť môže byť prekonaná, ak si každé sústo vychutnáte a nezameriate sa na to, ako si len nezmyselne zaplniť žalúdok.

отказ от сахара

Čo sa týka spánku, snaží sa spať nie menej ako 8 hodín denne a taktiež zo svojho dňa nevynecháva ani meditáciu.

отказ от сахара

Veríme, že táto inšpirácia pomôže aj vám, pri vašom prvom kroku k novému a zdravšiemu životu. Podeľte sa o článok aj s priateľmi!

zdroj:sovkusom.ru

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Táto žena má 70 rokov a podarilo sa jej ovládnuť mladosť. Vďaka jednej veci má vždy energiu a vyzerá mlado”