6 bratov v škole šikanovali spolužiaci len kvôli tomu, že majú dlhé vlasy. Pozrite sa, ako vyzerajú po ostrihaní!

Mnohí si ešte stále myslia, že dievčatká by mali mať dlhé a chlapčekovia zas krátke vlasy. Ak nejaké dieťa nezapadá do predstáv spoločnosti, často musia počúvať kruté komentáre rovesníkov alebo i dospelých …

Bohužiaľ sa o tom presvedčili aj deti Phoebe Kannistové z New Yorku. Phoebe a jej manžel majú 10-ročného syna, 2-ročné dvojčatá, 5-ročné trojčatá a 2-ročnú dcérku. Už samotný fakt, že sa jedna o veľkú rodinu, upútal pozornosť okolia. Naviac má celá rodina (alebo skôr mala) dlhé vlasy z istého dôvodu!

Starší synovia mali kamaráta, ktorý zomrel na rakovinu. Chceli pomôcť iným deťom, ktorí s touto zákernou chorobou bojujú a tak si nechali narásť dlhé vlasy a potom ich mohli ostrihať a venovať organizácii, ktorá vyrába parochne pre ľudí po chemoterapii.

Celá rodina venovala až neuveriteľných 5 metrov vlasov! Chlapci sa v škole museli potýkať so šikanovaním zo strany neempatických spolužiakov … Hovoria, že aj napriek všetkému to rozhodne stálo za to! Zaslúžia si potlesk!

Ak chcete, sledujte celé video o tejto úžasnej rodine:

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “6 bratov v škole šikanovali spolužiaci len kvôli tomu, že majú dlhé vlasy. Pozrite sa, ako vyzerajú po ostrihaní!”