Z malých bábätiek vyrástli najkrajšie dvojičky na svete. Pozrite sa, ako vyzerajú DNES. Obdivuje ich celý svet

7. júla 2010 do rodiny Clementsových pribudli dvaja noví členovia, dvojičky Ava Marie a Leah Rose. Ich rodičia boli od šťastia v siedmom nebi a starší brat bol nadšený, že má dve malé sestry.

Pre Jackie, tak ako pre každú mamu, boli jej dcérky najkrajšie. Nedokázala si ani len predstaviť, že sedem rokov po narodení jej dievčat budú považované za najkrajšie deti na svete!

https://www.instagram.com/p/BdGcOX2gZ7W/

Dnes novinári označujú Clementsových za rodinku modelov. Modelové agentúry sa medzi sebou predbiehajú v ponukách výhodných zmlúv pre Marie a Rose. Populárny je dokonca aj ich starší brat!

https://www.instagram.com/p/BZYExOkAvW_/

https://www.instagram.com/p/BcfnSALgKRs/

Šťastná mama dvojičiek dodáva, že modelové agentúry sa prvýkrát začali zaujímať o dievčatá keď mali len šesť mesiacov. Ale vtedy Jackie odmietla lukratívne ponuky, pretože vychovávať tri deti v podmienkach natáčania by bolo nemožné!

https://www.instagram.com/p/BZTvoQeAfnM/

https://www.instagram.com/p/BbPVODMlSX0/

7. júla 2017 v deň siedmych narodenín dievčat videla mama v tomto dátume šťastné znamenie, a po prvýkrát zverejnila fotografiu dievčat na internete. Trvalo to doslova niekoľko mesiacov a dvojčatá sa stali nečakane populárnymi!

https://www.instagram.com/p/BbR-VEcl-EF/

Keď modelingové agentúry opäť kontaktovali roztomilé sestry, ich mama už ponuku neodmietla. Spýtala sa dcér, či by s fotením súhlasili. Tie ponuku s nadšením prijali a dnes sú uznávanými hviezdami!

https://www.instagram.com/p/BYjX109Ap6I/

https://www.instagram.com/p/BZ4zHcRgwY5/

Pre dievčatá sa stala práca v modelingovom priemysle zábavnou hrou. Z Marie a Rose vyrástli aktívne a usilovné slečny, rady tancujú a plávajú, fotenie ich neunavuje. Navyše dievčatá majú rady keď sú v centre pozornosti!

https://www.instagram.com/p/BZ2jY_sARIM/

https://www.instagram.com/p/BbMozyrlcQk/

Zdá sa, že v rodine Clementsovcov je všetko úžasné a táto práca vôbec malým kráskam neškodí. Niektorí ľudia si však myslia opak. Na internet unikla informácia, že mama sa agresívne snaží presadiť  slečny v modelingu. Jackie samozrejme tieto obvinenia odmieta.

https://www.instagram.com/p/BbHqMdrlC0X/

Väčšina sa kochá nad tým, aké sú dievčatá krásne a roztomilé. Nájdu sa však aj takí, podľa ktorých sú dievčatá ukrátené o svoje detstvo.

Čo vy na to?

Zdroj: videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Z malých bábätiek vyrástli najkrajšie dvojičky na svete. Pozrite sa, ako vyzerajú DNES. Obdivuje ich celý svet”