Kaderník povedal mužovi aby si nechal narásť bradu, po niekoľkých mesiacoch ho skoro nikto nespoznal

Gwilym Pugh bol 21-ročný podnikateľ, ktorý vo svojej detskej izbe založil úspešnú poisťovňu. Práca z domova a zranenia spôsobili, že Gwilym pribral. Vážil presne 126 kilogramov. Rozhodol sa však svoj nezdravý životný štýl zmeniť po tom, čo mu jeho holič povedal, aby si vypestoval bradu!
,,Vtedy som mal veľkú nadváhu, pracoval som 12 hodín denne a bol som zranený, čo znamenalo, že som nemohol vôbec trénovať,“ uviedol Gwilym. ,,Podnikanie mi šlo výborne, ale rozhodol som sa, že potrebujem dostať svoj život pod kontrolu a chcel som byť znova zdravý.“
Gwilym a jeho priatelia založili pred niekoľkými rokmi folkovú kapelu. Jeho holič mu odporučil bradu práve preto, aby do kapely zapadol ešte viac. Najväčšou zmenou však nebolo to, že si vypestoval bradu, ale to, že prestať pracovať za stolom 12 hodín denne.
Počas piatich rokov schudol takmer 40 kilogramov. Keď Gwilym schudol a vypestoval bradu, vytvoril si účet na Instagrame. Nakoniec na neho narazil krajčír Nathan Palmer a veci sa začali ešte rýchlejšie meniť.

Gwilym je súčasťou londýnskej agentúry AMCK Models. Pracoval na kampaniach s Vans, Bud Light, Diesel a ďalšími svetovými  môdnymi menami. Jeho tvrdá práca mu dokonca umožnila stať sa veľvyslancom značky David Beckham.

Gwilym, plachý mladý muž, pracoval 12 hodín denne.

Jeho holič mu odporučil vypestovať si bradu.

Takto vyzerá teraz.

Tieto fotografie hovoria ze všetko…

,,Som šťastnejší a zdravší. O tomto všetkom som ani len nesníval.“

Jeho tvrdá práca mu dokonca umožnila stať sa veľvyslancom značky David Beckham.

,,Snažím sa, aby som sa do toho všetkého „nespadol“ a moja priateľka mi s tým pomáha.“

,,Po dlhoročnej práci v oblasti financií mám teraz príležitosť pracovať s tvorivými ľuďmi a cestovať po celom svete.“

Bolo to pre moje zdravie to najlepšie, čo som mohol urobiť.

Tréning mobility a HIIT tréningy mávam takmer každý deň.

 

zdroj:boredpanda.com

Chod hore