Osobné fotografie speváka Freddieho Mercuryho s jeho priateľom, ktoré nemal nikto vidieť…

V septembri 1946 sa v Stone Towne, Zanzibar, narodil chlapec menom Farrokh Bulsara. V tom čase ešte nikto netušil, že sa z neho stane muž, ktorého bude poznať celý svet pod pseudonymom Freddie Mercury.

Okrem vynikajúcich piesní bol Freddie známy aj svojimi pikantnými detailami zo súkromného života. Nijako sa to nesnažil dávať na oči verejnosti, no pre bystrými očami verných fanúšikov nemohlo ostať nič skryté.

Rozhodli sme sa s vami podeliť o výber domácich snímkov Freddieho a jeho priateľa – pri pohľade na nich si všimnete, že Freddie bol v súkromí celkom iným človekom, spokojnejším a pokojnejším.

Freddie sa stretol s Jimom Huttonom v nočnom klube v roku 1984. Spevák ho chcel pozvať na drink, no Jim zdvorilo odmietol…

Hutton ho vôbec nepoznal a nevedel, že je známy po celom svete vďaka svojej speváckej kariére. O pár mesiacov neskôr jeden z jeho priateľov vykríkol: „Za tvojím chrbtom stojí Freddie Mercury!“

O 2 roky neskôr sa Jim presťahoval k Freddiemu do domu a zostal s ním až do jeho smrti v roku 1991.

Muž sa o Freddieho staral až do úplného konca, hoci mu Freddie povedal, aby odišiel, keď sa dozvedel so svojej diagnóze – AIDS.

Po Mercuryho smrti Jim zdedil 500 000 britských libier a pozemok v Írsku. Neskôr si tam postavil svoj vlastný dom.

20 rokov žil po boku muža nakazeného AIDS, no nakoniec zomrel na rakovinu pľúc v roku 2010.

Nech už bol Freddieho osobný život akýkoľvek, jeho hudobná tvorba zanechala v hudobnom priemysle stopu, ktorú tak skoro nikto nezmaže. Česť jeho pamiatke!

Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho aj s vašimi priateľmi na Facebooku.

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Osobné fotografie speváka Freddieho Mercuryho s jeho priateľom, ktoré nemal nikto vidieť…”