V priebehu 11 mesiacov táto žena porodila 3 deti. Potom svoje brucho ukázala na sociálnej sieti…

Austrálčanka Eliza Kirby žije v Sydney, je matkou troch skvelých detí a zároveň je inšpiráciou pre tisícky iných matiek po celom svete.

Nemá problém postaviť sa za svoje názory, ktoré mnohí považujú za nepríjemné nedostatky. Hoci pred niekoľkými rokmi dozadu ani len nepomyslela, že sa stane matkou troch detí, dnes sa môže považovať za hrdinku.

Svoju najstaršiu dcérku Charlie porodila v januári 2016. Išlo o plánované dieťa, no ani jednen z manželov nerozmýšľal o tom, že by k nej tak skoro pridali aj ďalšieho bračeka či sestričku. Mladý pár sa dopustil „chyby“, ktorú dnes však v žiadnom prípade neľutujú.

Eliza spolu s manželom verili poverám, že počas obdobia dojčenia nemožno splodiť dieťa. Z tohto dôvodu žena počas obdobia kojenia odmietla užívať antikoncepčné tabletky. Čoskoro však obaja prišli na to, že týmto rozprávkam nemali veriť.

6 týždňov po narodení dcérky Kirby opäť otehotnela. Tentokrát jej lekári oznámili radostnú správu o tom, že čakajú dvojičky. Mnohí rodičia by pravdepodobne spanikárili a nevedeli či sa majú tešiť alebo plakať. Eliza spolu s manželom však vždy snívali o veľkej rodine a keď sa zotavili z počiatočného šoku, boli skutočne šťastní.

Dnes, rok po narodení dvojčiat, Eliza priznáva, že jej situácia nebola na prvý pohľad taká strašná, ako sa zo začiatku zdalo. Áno, tehotná po 6 mesiacoch od pôrodu, je to prekvapenie, no všetko prebehlo bez väčších komplikácii. Žena vychováva deti, medzitým si buduje svoj vlastný blog, kde dokumentuje všetky zmeny, ktoré sa vyskytli u jej detí alebo u nej samej.

Nedávno na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zdieľala fotografie, ktoré u ľudí vyvolali rôzne reakcie. Matka, ktorá porodila 3 deti v priebehu 11 mesiacov, si všimla, ako ľudia reagujú na estetický vzhľad jej tela. Samozrejme, nemohla a ani nechcela to len tak odignorovať.

Krása má mnoho podôb. Nehanbím sa za svoje jazvy. Tisíce žien sa ich pokúšajú zakryť, no ja som hrdá na to, čo moje telo pre mňa urobilo. Ani vy by ste sa preto nemali za to hanbiť. Milujte svoje telo!“

 

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “V priebehu 11 mesiacov táto žena porodila 3 deti. Potom svoje brucho ukázala na sociálnej sieti…”