Gogo má vlastný školský diár

 

V spolupráci s výtvarníčkou Laurou vydal najpopulárnejší slovenský youtuber Gogo, alias Daniel Štrauch diár Gogo Stay in school v čiernej farbe a oranžovou gumičkou. V tvrdej väzbe a v praktickom formáte.
Vložil doň svoju originalitu – môžete si s jeho pomocou naplánovať, ako bude prebiehať váš deň, zapísať si doň, čo všetko potrebujete ešte urobiť, stanoviť si ciele a sledovať ich plnenie – čím sa z neho stáva taktiež motivačný diár.
Nájdete v ňom ťaháky na matematiku, fyziku, chémiu i angličtinu a kopec ďalších zábavných vychytávok.

„Čaute, študenti,“ prihovára sa Gogo, „aj keď dnes školstvo nevidíte v pozitívnom svetle, budete na tento čas spomínať ako na jedno z najkrajších a najbezstarostnejších období svojho života. Rád by som k tomu prispel svojou troškou aj ja. Nech sa tento diár stane vaším najlepším kamošom, lepším ako Google. Veď ani mobilné dáta nečerpá ;). A máte istotu, že vás na rozdiel od ostatných nebude ohovárať. Samozrejme, pokiaľ ho nestratíte. Preto si ho strážte ako oko v hlave…“

Gogo Stay in school diár obsahuje okrem klasického diára s dňami a slovenskými i českými menami aj citáty, či tipy na hry. Napríklad také piškvorky. „Aktívny relax je základ spokojného života. Zahraj si so susedom v lavici počas prestávky piškvorky. Začni v ktoromkoľvek štvorci, ak budete hrať na štyri víťazné, zahráte si viac hier;).“ radí Gogo.

Úryvok z Gogo Stay in school:

Nehanbi sa!

Na strednej škole som bol síce srandičkár, no voči učiteľom som mal veľký rešpekt a dosť som sa hanbil. Keď som mohol, radšej som bol ticho. To sa mi však jedného dňa vypomstilo, keď sme sa v triede ešte tak dobre nepoznali… Stalo sa to jeden z prvých týždňov na novej škole. Došlo mi počas hodiny fyziky zle. Extrémne mi bublalo v bruchu a cítil som veľkú ťažobu, striedavo som si opieral hlavu o ruku a o lavicu. Keďže som sa za to hanbil, radšej som mlčal a nešiel na záchod. V jednom momente som to neudržal a „hodil tyčku” do svojej školskej tašky na pravej strane lavice. ĎAKUJEM BOHU, že som nesedel v strednom rade. Tak som nevzbudil podozrenie, až kým to nezačalo byť cítiť. Nakoniec som sa priznal, čo sa stalo, a celej triede som bol na smiech :D. Učiteľka zavolala mamu, ktorá pre mňa hneď prišla a zobrala ma domov. Pri praní tašky ma neustále spovedala, prečo som sa nevypýtal na ten záchod…

Pozrite si VIDEO, v ktorom Gogo sám povie a ukáže, čo všetko nájdete v jeho školskom diári:

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Gogo má vlastný školský diár”