Celeste má kritiky za jej oblejšiu postavu dosť! Novinárom adresovala jasný odkaz

Všetký známe ženy slovenského soubiznisu by si od Celesne, mladej a krásnej speváčky, mali brať príklad. Jej pozitívne vyjadrenia ohľadom lásky k svojmu telu inšpirujú množstvo mladých dievčať a žien. Celeste tvrdí, že aj s pár kilami navyše sa dá žiť spokojne a byť so svojím telom vyrovnaná.

Aj ked’ jej pár kíl navyše média považujú za problém, ona ich tak neberie, pretože už od mladého veku bojuje s problémami s jedlom a s postavou. V priebehu začiatku jej kariéry, počas jej tínedžerského veku, to všetko začalo. Najprv bojovala s anorexiou a neskôr s kilami navyše, ktoré sa objavili aj v tomto období.

View this post on Instagram

Dnes hráme vynimočný benefičný koncert Počúť Srdcom- a niečo nové a podstatné sme sa dnes naučili. Dakujeme učiťelkám z Drotarskej Školy ktorý nás naučili aj inák komunikovať ako len hudbou a zvukom. Aj keď berieme komunkáciu ako samozrejmosť, treba brať do úvahy že rozprávať sa dá inými sposobmi-stači len chcieť a zamakať na tom. Každy si zaslúži právo niečo povedať a mať ako sa vyjadriť. Ak chcete vidieť čo konkretne myslím, sledujťe moje stories. Na deťí sa spolu s @vavramatej veľmi tešíme ❤️ Glam a vlasy samozrejme od mojich obľúbenych z @mishellbeauty 🙏🏻 #koncert #charita #pocutsrdcom #hearwithyourheart #language #universal #music #signlanguage #sun #love #peace

A post shared by Celeste Buckingham (@celbuckingham) on

O dohadoch ohľadom údajného tehotenstva sa speváčka vyjadrila takto: “Toto brucho nie je tehotné, je to z jedla, z únavy a zároveň zo spokojného života.”povedala Celeste Buckingham pre TV JOJ.

Speváčka tvrdí, že na svojej postave začala makať, pretože ju čajakú letné koncerty a potrebuje lepšiu kondičku. Nechudne preto, pretože by jej jej postava vadila, chce sa zbaviť kíl kvôli kondičke.

,,Bojím sa, že schudnem, mňa už baví byť väčšia.”

Jej slová by sa mali stať inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré by mali prestať riešiť postavu iných a byť sklamané z tej svojej. V živote predsa nejde o kilá, ale o to, či sme spokojné.

zdroj:  celbuckingham  /  TV JOJ.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Všetký známe ženy slovenského soubiznisu by si od Celesne, mladej a krásnej speváčky, mali brať príklad...." />