Dvojica pri Bratislave vyhadzovala do lesa WC a umývadlo. Všetko si to natočil muž na prechádzke

Píbeh, ktorý zdokumentoval moderátor Tomáš Ďutka je naozaj na zamyslenie. Týka sa znečisťovania životného prostredia a arogantnosti k tomu, kto sa snaží prírodu chrániť.

Tomáš je moderátor zo športovej redakcie televízie Markíza, milovník psov a dlhých prechádzok. Na jednú takú sa vybral blízko svojho bydliska v bratislavskej Dúbravke. Po chvíľke chôdze však uvidel niečo podozrivé. Uvidel dvojicu, ktorá rýchlo z auta vykladala neporebné veci ako napríklad staré umývadlo, či starý záchod. Tomášovi to nedalo a prišiel k nim bližšie. Ostal duchaplne namieste ako pravý novinár a takmer ihned’ vytiahol mobil a celú situáciu sa snažil zdokumentovať. Rozhodol sa dokonca zavolať políciu, ktorá momentálne tento prípad rieši. Tí na svojej facebookovej stránke zverejnili príspevok o prípade s komentárom, že sa ním práve zaoberajú. Je však pravdepodobné, že za takéto znečisťovanie dvojica dostane len pokutu.

Gepostet von Tomáš Ďutka am Freitag, 7. Juni 2019

Venčím si na konci Dúbravky psa. Zrazu si starší pár veselo zastaví svoje veľké Volvo za našimi bytovkami, v prírode a…

Gepostet von Tomáš Ďutka am Freitag, 7. Juni 2019

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Píbeh, ktorý zdokumentoval moderátor Tomáš Ďutka je naozaj na zamyslenie. Týka sa znečisťovania životného prostredia a..." />