Tento NOVÝ portrét prezidentky Čaputovej bude vyvesený vo všetkých školách a úradoch

Zuzana Čaputová naozaj nezaháľa a momentálne sa naplno pripravuje na funkciu novej prezidentky Slovenskej republiky. Jej inaugurácia ju čaká už o pár dní. Čaputová za posledný čas stihla nafotiť svoj oficiálny portrét, ktorý bude visieť vo všetkých slovenských úradoch a v školských triedach.

Dátum inaugurácie je stanovený na sobotu 15. júna. To je deň oficiálneho menovanie Zuzany Čaputovej do kresla prezidenta Slovenskej republiky. Táto pocta jej bude udelená v budove Slovenskej filharmónie – Reduta. Počas tohoto slávnostného aktu bude mať na sebe protokolom vhodne zvolené šaty od známeho módneho návrhára, Fera Mikloška.

https://www.facebook.com/TV.teraz.sk/videos/2589328034428363/

Okrem jej šiat sa momentálne rieši aj jej súkromná vzťahová kríza s jej partnerom Petrom Konečným. Aj ked‘ niektorí tvrdia, že sa tejto slávnostnej udalosti nezúčastní, sama sa vyjadrila, že príde rovnako, ako aj ostatní pozvaní hostia.

Oficálny portrét, ktorý bude visieť na úradoch a v školách bol odhalený len pred pár hodinami. Samotný proces vytvárania, úpravy a výberu oficálneho portrétu bol naozaj zdĺhavý. Počas neho si musela budúca prezidentka prezliecť niekoľko vybratých outfitov. Pozrite si nasledujúce video, ktoré vzniklo počas oficiálneho fotenia. Hneď dole môžete vidieť oficiálnu fotku, ktorá bude visieť všade.

 

https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2366533036959279/?type=3&theater

zdroj:tvnoviny.sk

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Tento NOVÝ portrét prezidentky Čaputovej bude vyvesený vo všetkých školách a úradoch”