Zima v Malých Karpatách: Toto VIDEO Vás vtiahne do zasneženej rozprávkovej krajiny

Zimy už posledné roky nebývajú také ako predtým a na Slovensku je čoraz menej snehu. No niektoré časti Slovenska každoročne zažívajú zimu ako sa patrí! Jednou z nich sú Malé Karpaty, ktorých krásy Vám vo svojom videu predstaví youtube kanál Hike the World. Námraza na stromoch, krajina pokrytá snehom a pobehujúce kone – znie to ako z “amerického filmu”.

Nové video o zime v Malých Karpatoch výjde už vo štvrtok o 19:00 ❄️📷Kým na zvyšku Slovenska nespadla uplynulý týždeň ani jedna snehová vločka, tak Malé Karpaty sa ponorili do snehovej rozprávky.

Gepostet von Hike the World am Dienstag, 21. Januar 2020

“Ako veľký milovníci prírody sa pozeráme na predpovede počasia takmer každý deň, aby sme si vedeli spraviť na víkend vhodný program. Tentokrát nás predpoveď veľmi potešila a plán na víkend bol jasný, jednoznačne Malé Karpaty. Pretože keď v tomto pohorí nasneží čerstvý sneh, tak sa doslova zmení na ľadové kráľovstvo. A keďže tohto roku je zima veľmi slabá o to viac sme sa na dané podmienky tešili,” píše Martin z Hike the World.

 

Vo videu sa objavujú lokality ako Pezinská baba, vrchol Skalnatá, Jelenia hora, Javorinka a Báborská. Pohodlne sa usaďte a pozrite si toto nádherné zasnežené video:

 

 

Sledujte potulky svetom mladého páru so Slovenska na sociálnych sieťach

Facebook: Hike the World

Instagram: @hike_the_world

Youtube: Hike the World

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Zimy už posledné roky nebývajú také ako predtým a na Slovensku je čoraz menej snehu. No..." />