Pokiaľ tvoja mama robí pre teba týchto 9 vecí, potom ťa naozaj miluje. Dôležitý je hlavne posledný bod

Každá mama nás miluje bezpodmienečnou láskou, bohužiaľ si to ale mnoho z nás častokrát ani neuvedomuje. Keď to konečne pochopíme, je už príliš neskoro … Prečítajte si, koľko toho pre nás naše mamy robia. Pripomeňte si všetko to pekné, nie len vtedy, keď sa oslavuje Deň Matiek, ale preto, že mama je len jedna!

1. Môžeme sa s ňou porozprávať o čomkoľvek.

Často si nevážime toho, že s mamou si môžeme pohovoriť o čomkoľvek. Navyše si môžeme byť istí, že nikomu neprezradí naše tajomstvo, v kľude nás vypočuje a uteší. A vždy bude stáť na našej strane!

2. Stará sa o nás tak, ako nikto iný.

Občas je únavné hovoriť nie na opakujúce sa a dotieravé otázky mamy. Nikto nám ale nepomôže tak ako mama, keď náhle ochorieme! Nikto sa nás neopýta, či chceme horúci čaj, alebo či nemáme hlad. Pre mamu budeme navždy jej dieťaťom a navždy o nás bude chcieť starať.

3. Je pre nás inšpiráciou.

Je to prvý človek, ktorý nám ukáže, ako si poradiť s problémami, na čom v živote skutočne záleží a ako ho žiť. Ak sa aj dopustíme omylu, rada sa s nami podelí o svoje skúsenosti.

4. Objatie a ľudské teplo! :)

Nie je dôležité, či sme ju videli pred dvoma dňami. Musí nás objať! Toľko tepla a lásky nám nedá nikto na svete.

5. Je naším najväčším fanúšikom.

Pravdepodobne na svete neexistuje človek, ktorý by si viac prial, aby sa všetky naše sny splnili. Verí v nás a neustále nás podporuje.

6. Sme pre ňu tým najdôležitejším človekom na svete.

Nikto nám nepomôže tak, ako mama. Naše potreby uprednostní vždy pred tými svojimi. Urobí pre nás čokoľvek.

7. Miluje bezpodmienečne.

Mama zostane navždy mamou bez ohľadu na to, koľkokrát v živote spadneme, koľko závažných chýb urobíme alebo ako zlé budú naše rozhodnutia. Je to jediný človek, ktorý nás nikdy neopustí.

8. Ukáže nám tú správnu cestu

Mama pre nás bude chcieť vždy len to najlepšie. Jej rady sa môžu občas zdať dotieravé, isté ale je, že to s nami myslí dobre. Podporuje nás v tom, čo milujeme a inšpiruje nás k tomu, aby sme boli lepšími ľuďmi.

9. Má ten najkrajší smiech (a úsmev) na svete

Mamin smiech je krásny s jedinečný. Nemá to v živote vôbec jednoduché – veľa povinností, problémov a obáv spôsobuje, že len zriedka budeme počuť smiech tejto úžasnej ženy. Je preto dôležité vážiť si každého pekného okamihu a usilovať sa o to, aby mala viac dôvodov na úsmev. Na začiatok stačí povedať, ako veľmi ju milujeme. Nič jej neurobí takú radosť, ako toto!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Pokiaľ tvoja mama robí pre teba týchto 9 vecí, potom ťa naozaj miluje. Dôležitý je hlavne posledný bod”