ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA mužovi vyčíslila nedoplatok 0,01 eur, ale minula mnohonásobne viac aby mu to oznámila

Nasledujúca fotka začína kolovať takmer na všetkých Facebookových stránkach a určite stojí za zmienku. Všetci dobre vieme, aké vedia byť zdravotné poisťovne neúprosné, keď ide o ich peniaze.

Ak náhodou urobí chybu poisťovňa, málokedy sa dovoláte spravodlivosti či ospravedlnenia. Potom sa niekedy stane, že niekto túto nespravodlivosť povie do správ a zrazu sa všetko dá do pohybu. Pokiaľ ale máte menší nedoplatok, máte pocit, že zajtra vám od nich domov príde exekútor a všetko vám zoberie.

Táto fotka asi hovorí za všetko. Zdravotná poisťovňa totiž poslala mužovi list o nedoplatku 0,01 eur. Čítate správne. Namiesto toho, aby mi to napríklad poslala na mail, radšej sa rozhodla túto správu poslať listom slovenskou poštou a tak minula mnohonásobne viac, ako by jej mal vyplatiť tento muž. Jeden taký list stojí v priemere 1,50 eur a nezabúdajme aj na spotrebu papiera. Ak k tomu pripočítame že nie je jediný, môže nám výjsť pekná čiastka. čo si o tom myslíte?

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA mužovi vyčíslila nedoplatok 0,01 eur, ale minula mnohonásobne viac aby mu to oznámila”