Vedci tvrdia, že vaša chôdza môže odhaliť, koľko ste mali orgazmov

Podľa nedávnej štúdie môže ženská chôdza odhaliť, koľko žena zažila orgazmov. Energetická a uvoľnená chôdza odkazuje na to, že žena bola mnohokrát sexuálne uspokojená, tuhý a neuvoľnení krok zase oznamuje sexuálnu zdržanlivosť.

Štúdia vykonaná v Belgicku sa zamerala na skupinu žien, ktoré vyplnili dotazník týkajúci sa ich sexuálnej stránky života. Účastníci potom boli z diaľky pozorovaní, zatiaľ čo sa prechádzali na verejnosti a výskumníci, ktorí analyzovali chôdzu, nemali žiadne tušenie o množstve sexu alebo orgazmov v živote týchto žien.

Zistilo sa, že ženy, ktoré mali plynulú a energickú chôdzu, zažili viac orgazmov. A určite nie je žiadnym prekvapením ani to, že ženy, ktoré dosiahli v živote sexuálneho vyvrcholenia častejšie, mali chôdzu sebavedomejšiu a vykračovali živšie.

Ale energická chôdza môže svedčiť aj o niečom inom ako o tom, koľko orgazmov ste v poslednej dobe asi zažila. Niektoré ženy chodia dlhším a sebavedomejšom krokom pri nosení podpätkov alebo napríklad povýšenie, nejaký veľký úspech alebo iná situácia, ktorá zvýši sebavedomie, tiež vedú k tomu, že je chôdza uvoľnená. Takže tento výskum nie je rozhodne 100%.

Ale môžete si to skúsiť. Zájdite do obchodu, pozorujte ženy a tipnite si, koľko orgazmov asi tá či ona zažila. A alebo to skúste u svojej priateľky alebo kamarátky, tam predsa máte aj šancu si to overiť.

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
Podľa nedávnej štúdie môže ženská chôdza odhaliť, koľko žena zažila orgazmov. Energetická a uvoľnená chôdza odkazuje..." />