Becherovka hľadá svojho prvého ambasádora pre Slovensko

Becherovka Original, tak ako ju poznáme v súčasnosti, je výsledkom vášne a nadšenia Jana Bechera, ktorý sa naplno oddal svojmu snu a rozhodol sa ho zrealizovať. Rád sa na veci pozeral z iného uhla, prekvapoval ľudí nečakanými riešeniami, pretože bol presvedčený, že iba nadšenie a odhodlanie prináša unikátne výsledky. Hnala ho túžba vytvoriť niečo nové, výnimočné, inšpirujúce. Práve vďaka nemu vznikla Becherovka, aj jej legendárna zelená fľaša, ktorá je pre ňu typická dodnes, a len vďaka nemu sa táto značka stala svetoznámou. A keďže Becherovka zostáva verná odkazu Jana Bechera, rozhodla sa vybrať ďalšieho výnimočného človeka, ktorý bude budovať jej imidž medzi Slovákmi. A čo je na tom najlepšie? Môžeš sa ním stať aj ty a byť prvým Becherovka Brand ambasádorom pre Slovensko!

Ak si mladý, komunikatívny, máš rád marketing, organizovanie eventov, dokážeš sa nadchnúť a už teraz máš v hlave plno nápadov, čo všetko by si ako Becherovka ambasádor vymyslel, neváhaj. Všetky info nájdeš tu: https://www.profesia.sk/praca/pernod-ricard-slovakia/O2573628

Nechať sa inšpirovať a následne inšpirovať iných – o to sa snaží Becherovka už vyše dvesto rokov a presne to bude aj náplňou práce budúceho Becherovka Brand ambasádora. Samozrejme, s vášňou a nadšením :)

Becherovka_Brand..._-_Pernod_Ricard..._PROFESIA.SK_-_2016-05-30_09.28.26

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Becherovka hľadá svojho prvého ambasádora pre Slovensko”