Nikdy by som nepovedala, na čo všetko môže slúžiť obyčajný lak na nechty. Napríklad aj na toto…

Pripravili sme pre vás jedinečný návod, ako využiť každému známy lak na nechty. Pomôže vám vyriešiť každodenné problémy, ktoré môžu nečakane nastať. Veríme, že sa vám zídu!

 

  1. Pri dlhodobom používaní vodovodných kohútikoch sa môže stať, že po čase vymiznú farby udávajúce teplú a studenú vodu. V tomto prípade vyskúšajte použiť svoje hustejšie laky na nechty a vyznačte nimi rozmazané alebo už takmer neviditeľné farby.

Ako používať starý lak na nechty  

 

  1. Každá žena má v zásobe aspoň jeden fluorescenčný lak na nechty. Ak chcete vidieť na váš diaľkový ovládač aj v noci no nechcete zapínať svetlo, naneste lak na tlačidlá a máte po probléme.

Ako používať starý lak na nechty  

  1. Stačí len malá kvapka a dierka na vaších silonkách bude minulosťou.

Ako používať starý lak na nechty  

  1. Lak na nechty zakryje aj drobné škrabance na aute.

Ako inak môžete použiť lak na nechty  

  1. Bižutériu z lacných kovov je potrebné pokryť vrstvou priesvitného laku. Tento malý trik zabráni oxidácií produktu a ochráni vás pred vznikom alergických reakcií.

Ako inak môžete použiť lak na nechty  

  1. Ak sa vám nechcene podarilo polámať si sklá na okuliaroch, nepanikárte. Stačí použiť číry lak na okuliarové šošovky z oboch strán. Týmto spôsobom budú sklíčka držať v rámčekoch ešte nejaký čas, kým navštivíte svojho očného lekára alebo očnú optiku.

Ako inak môžete použiť lak na nechty  

  1. V prípade, že vaše koreničky a solničky majú na sebe veľa dierok, naneste na niektoré z nich váš lak na nechty, aby sa otvory utesnili. A už sa nemôže stať, že si jedlo duchutíte až nad svoje očakávanie.

Ako inak môžete použiť lak na nechty  

  1. Typická vôna laku dokáže priviesť človeka, ktorý upadol do bezvedomia, naspäť ku zmyslom.

Ako inak môžete použiť lak na nechty  

  1. Keď zbadáte, že vám čoskoro odpadne gombík na košeli a nemáte po ruke ihlu a nitku, aj tu pomôže priesvitný lak na nechty

dámske triky  

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Nikdy by som nepovedala, na čo všetko môže slúžiť obyčajný lak na nechty. Napríklad aj na toto…”