Herec Keanu Reeves šokuje svet ďalšou silnou spoveďou. Tieto slová sa vám zaryju do hlavy a srdca

Každých pár mesiacov sa utiahnutý herec otvorí pred svetom a zdieľa svoje životné postrehy. Tento je jeho najnovší. Želáme príjemné čítanie…

„Nemôžem byť súčasťou sveta, v ktorom muži obliekajú svoje ženy ako prostitútky, ktoré odhaľujú všetko, čo by malo byť zahalené. Kde neexistuje pojem česť a dôstojnosť a človek sa môže spoľahnúť len na tých, čo nám to sľúbia.

Kde ženy nechcú mať deti, a muži nechcú mať rodinu.

Kde hlupáci si myslia, že sú úspešní za volantom ockovho auta a otec, ktorý nemá nič, sa vám snaží dokazovať, že ste niktoš.

Kde ľudia falošne ukazujú ako veria v Boha tým, že držia v ruke pohárik s alkoholom a nemajú ani poňatie, čo ich viera vlastne znamená.

Kde je slovo žiarlivosť považované za hanebné a skromnosť je nevýhodou.

Kde ľudia zabudli na lásku, ale stále hľadajú pre seba toho najlepšieho partnera.

Kde ľudia opravujú každý nedostatok na ich aute, ale samy vyzerajú tak úboho, že iba ich drahé auto to dokáže zakryť.

Kde chlapci v baroch míňaju peniaze ich rodičov, opičia sa pri primitívnej hudbe a dievčatá sa do nich kvôli tomu zaľúbia.

Kde muži a ženy sú na nerozoznanie a kde všetko toto pokope sa volá sloboda voľby, ale tí, čo sa rozhodnú pre inú cestu, sú zaškatuľkovaní ako retardovaní tyrani.

Ja som si vybral svoju vlastnú cestu, ale je škoda, že som nenašiel rovnaké pochopenie u ľudí, od ktorých som si to želal…“

zdroj: theearthchild.co.za

Chod hore