Najsmutnejší ale najkrajší moment v živote umierajúcej ženy. Dozvedela sa pohlavie svojej vnučky pri svojej dcérke

Nikto nikdy nebude ani tušiť, kedy bude jeho posledný koniec. Niekto zomrie pri prechádzke alebo jazde autom, alebo len tak na záchode. Preto sa nad tým nejak extra zvlášť netreba zaoberať. No určite nie je príjemne, keď to očakávate každý deň. Pre vás je potom život niečo neskutočne, čo si vážie každý deň, toto možno niektorým ľudom chýba. Donna Callender má rakovinu a práve jej ubieha posledné štádium.

Jej dcéra ju však pri „liečbe“ podporuje. Dcéra otehotnela, z čoho sa Donna veľmi potešila. Na videu uvidíte pekný no zároveň bolestný moment, ktorý nám priniesol život. Dcéra prišla na bežnú prehliadku, kde jej však mali oznámiť pohlavie dieťatka. Ako človeka, ktorý sa to dozvie ako druhý bola jej mama. Zariadila, aby jej kontrola prebehla v nemocničnej izbe svojej matky. Spoločne tak uvideli, prvé snímky a pohyby ich dieťatka a zistili jej pohlavie. Donna cíti veľkú úľavu a šťastie, pretože život berie ale aj dáva. Donna tri dni po tomto zistení zomrela.

koko

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Najsmutnejší ale najkrajší moment v živote umierajúcej ženy. Dozvedela sa pohlavie svojej vnučky pri svojej dcérke”