Vyberte si jednu mušľu a zistite, čo hovorí o vašej osobnosti a charaktere. Tento TEST o vás povie pravdu

Odhadnúť osobnosť pomocou konania a rozhodnutí ťažké nie je. No aj výber mušle, ktorá sa vám páči, o vás povie veľa.  Pozrite sa na 3 druhy mušlí a vyberte si jednu z nich.

Nepremýšľajte dlho. Vyberte si bez toho, aby ste si ich príliš obzerali a analyzovali ich výzor. Ak vám jedna z nich padla do oka, pozrite sa nižšie, čo o vás hovorí.

chillin-sk-2

Mušľa #1

Prvá mušľa o vás hovorí to, že viete, čo je to mať zlé obdobie a čo je to čeliť rôznym prekážkam. Toto všetko z vás urobilo silnejších a múdrejších ľudí. Ste silní, ale tiež jemní a citliví.

Neustále hľadáte ochranu, čo hovorí ochranný vonkajší plášť mušle.

Mušľa #2

Táto mušľa je veľmi symetrická. Ak ste si zvolili túto, hľadáte rovnováhu v celom svojom živote. Ako  perfekcionistovi, sa vám páči jednoduchý a vyrovnaný život, inak máte tendenciu obávať sa všetkého možného.

Džíte sa vašich plánov, ale nezabudnite sa niekedy aj uvoľniť.
Mušľa #3

Tento plášť mušle je hladký a lesklý. Je tiež uzavretá s ostrými tŕňmi na vnútornej strane. Ak ste si zvolili túto mušľu, príliš dlho robíte niečo, čo vás už viac nebaví.

Máte tiež problémy naviazať vzťahy s ostatným. Skúste im dovoliť dostať sa späť do vášho života.

Sedí tento test aj na vás? Dajte nám vedieť v komentároch.

 

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Vyberte si jednu mušľu a zistite, čo hovorí o vašej osobnosti a charaktere. Tento TEST o vás povie pravdu”