Štyria chlapci vošli na pozemok 75 ročnej babičky. Pristihla ich, ako robia TOTO a nemohla prestať plakať!

Niektoré zákony sú k plaču, iné zas na smiech. Bohužiaľ, 75-ročnej Gerry Suttleovej do smiechu rozhodne nebolo. Babička už dlhé roky býva sama a nemá jej kto pomôcť …

Trávnik nemôže merať viac ako 45 cm (podľa zákona v Texase). Žena dostala predvolanie a dokonca jej hrozilo zatknutie! O tejto absurdnej situácii sa dozvedeli aj bratia, ktorí bývali v neďalekom okolí. Zachovali sa tak, ako sa na skutočných chlapov patrí.

ds

To, čo urobili, vzbudilo pozornosť širokej verejnosti a miestnych médií. V televízii sa bratia vyjadrili, že o probléme babičky sa v novinách dočítali ich rodičia. Blaine a jeho 3 bratia sa rozhodli konať …

dsfsd

Chytili kosačky a požiadali otca, nech ich zavezie pred dom babičky. Chlapci sa ťažkej práce neboja a svojmu otcovi kosením trávnika tiež často pomáhali.

Jeden z chalanov povedal: “Tú babičku sme nepoznali osobne, je jej už 75 rokov a potrebovala pomoc.”

Bolo neznesiteľné teplo a chlapci si s trávnikom poradili do 2 hodín. Majiteľka záhrady nemohla uveriť tomu, čo pre ňu chlapci urobili! Posekali celú záhradu a navyše žene sľúbili, že jej pomôžu aj nabudúce.

sd

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Štyria chlapci vošli na pozemok 75 ročnej babičky. Pristihla ich, ako robia TOTO a nemohla prestať plakať!”