Top 10 najhroznejších trestov za NEVERU PRE ŽENY v rôznych krajinách. Niekde ženám hrozí aj smrť!

 

Vo všetkých dobách bolo cudzoložstvo považované za niečo neprístojné a odsúdeniahodné. V minulosti to bolo veľmi zložité, mohli za to odsúdiť človeka. Ale v dnešnej dobe sa nevera už nepovažuje za nejaký zločin. Svetská spoločnosť sa stým dokáže vyrovnať a svojimi pocitmi sa vyrovnať po svojom.

Ale sú krajiny, kde doteraz kruto potrestajú neverníkov a nevernice. A verte mi, nie je to vtip. Predkladáme vám výber krutých trestov za manželskú neveru, ktoré boli zaznamenané v rôznych dobách a praktizujú sa do dnes. Treba poznamenať, že väčšine prípadov ide o ženy.

  1. Turecko

Ak sa preukázala nevera, so ženou sa zaobchádzalo dosť drsne: dali do vreca spolu s mačkou a bili reťazami, pričom sa snažili zasiahnuť zviera. Až do tej doby, kým žena nezomrela.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

  1. Kórea

Nevernicu prinútili piť ocot, až kým nenafúkla ako bubon. Potom ju bili palicami, pokiaľ nezomrela. Taká muzika…

  1. Amerika

U niektorých kmeňov, ktoré žili kedysi v Amerike, nevernicu hodili k nohám vodcu, lámali jej kosti a rezali jej telo na kúsky. Potom ju celé spoločenstvo zjedlo.

 

  1. Pakistan

V tejto krajine podľa práva šaría ženu, ktorá podviedla svojho manžela, odsúdili na trest smrti obesením.

  1. Afrika

V Afrike sa nachádza malé kráľovstvo Luang, kde kedysi bolo zvykom neverného sotiť z útesu do mora. Dnes takto trestajú ženy. Výsledok si viete domyslieť.

  1. Siam

Nevernicu dali do špeciálneho zariadenia, upevnili ju a zavolali… slona. Je jasné, že po takomto stretnutí to žena neprežila.

  1. Severná Barma

V tejto krajine dávajú ženám od detstva na krk špeciálne obruče až do dospelosti, kedy majú riadne vytiahnutý krk. V prípade nevery im tieto obruče odstránia a viete si predstaviť čo to urobí s deformovanými stavca – zo žien sa stanú invalidky, v horšom prípade umierajú.

  1. Afganistan

Prechodná vláda v krajine ustanovila morálnu políciu, ktorá konala počas vlády Talibanu. Za neveru žena dostala 100 rám palicou a bola uväznená.

  1. Nová Guinea

U Papuáncov doteraz existujú kruté obyčaje týkajúce sa nevery. Tu popravujú milenca, ale ten pred popravou musí zjesť prst svojej milenky. Ak tam raz budete, pozrite sa na ruky žien.

  1. Irán, SAE, Saudská Arábia, Sudán, Nigéria

Žena, usvedčená z nevery, je ukameňovaná (môže sa tak stať aj v prípade vyslovenia nedôvery). Od roku 1990 v Iráne existuje zákon, ktorý povoľuje usmrtiť nevernú ženu mužským príbuzným. A v každom prípade to bude manžel.

Chvalabohu, môžeme si s úľavou vydýchnuť, že nežijeme v týchto krajinách a v našich krásnych svetských krajinách tieto barbarské činy dávno potopili do zabudnutia. Ale nezabúdajte na to, že aj u nás sú niektorí ľudia nevyspytateľní a nikdy nevieme, ako môžu v danej situácii zachovať. Takže udržujte rytmus a chráňte svojich blízkych. Veľa šťastia!

zdroj:vmirechudes.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Top 10 najhroznejších trestov za NEVERU PRE ŽENY v rôznych krajinách. Niekde ženám hrozí aj smrť!”