8 dôvodov, prečo väčšina mužov nedokáže zniesť silnú ženu

Čo presne robí ženu silnou? Jej bojovnosť a obetavosť. Silná žena znášal bolesť, prekonáva srdcervúce ťažkosti a odpúšťa. Silná žena pláva v hlbokých a zradných vodách a zatají dych pri problémoch na tak dlho, že sa to iným zdá byť nemožné. Je to typ ženy, ktorá je sebestačná, nezávislá, milujúca a nemá žiadne obavy ukázať jej zraniteľnosť. Silná žena vie, že v jednej chvíli učí iných a v druhej je sama študentom. Tak, ako si takáto žena udrží muža?

Prečítajte si 8 dôvodov, prečo väčšina mužov neznesie vzťah so silnou ženou:

1. silná žena nepotrebuje muža, ktorú by o ňu bojoval
Človek potrebuje pocit, že o neho ľudia stoja a silná žena vám ukáže, že miluje svojho muža bez toho, aby o ňu bojoval. Vie, že by pre ňu urobil čokoľvek aj bez toho. Ak sa rozhodnete ostať vo vzťahu s týmto typom ženy, musíte byť ochotní ísť vedľa nej a nie pred ňou. Jediné čo potrebuje je pocit rovnocennosti a nie podradnosti.

2. silná žena vie, čo chce
Silná žena vie, čo chce a ako to dosiahne. Ak má nejakého muža rada, ide za ním. Nebude čakať na muža, aby urobil prvý krok. Silné ženy majú húževnatú osobnosť, ktorá môže byť veľmi odstrašujúca pre niektorých mužov.

3. silná žena je poctivá a zraniteľná
Silné ženy si pre seba vyžadujú muža, ktorý bude čestný a zraniteľný rovnako ako sú ony. Musia vedieť, že ich partner je pre nich k dispozícii v každej situácií. Silné ženy nemajú strach z minulosti. Muži majú tendenciu vyhnúť sa zraniteľnosti, pretože sa s ňou cítia byť slabí.

4. silná žena si vyžaduje intimitu
Silná žena je výzva. Bude vyžadovať intimitu vo všetkých formách od rozhovoru po milovanie. Vzhľadom k tomu, silná žena je s jej ženskosťou spokojná a preto bude očakávať, že jej muž bude tiež otvorený všetkým aspektom intimity. Vyžaduje vášeň, túžbu a pocit, že ona je tá pravá.

5. silná žena vidí pravdu
Silné ženy sú čestné a očakávajú absolútnu dôveru. Dokážu vycítiť klamstvo v jedinom okamihu. Nikdy nebudú tolerovať faloš a sebectvo.

6. silná žena je intenzívna
Silná žena zvládne mimoriadne problémy a prekážky v jej živote.  Je to zastrašujúce, pretože všetky emócie a myšlienky, ktoré prichádzajú s týmto typom osobnosti sú dostatočné silné zvládnuť všetky problémy vzťahu. Je ochotná zdieľať svoje trápenia a očakáva, že muž bude robiť to isté.

7. silná žena miluje bezpodmienečne
Rovnako ako matky so svojimi deťmi, bude silná žena vychovávať a milovať svojho muža. Keď cíti, že láska je opätovaná urobí všetko čo môže, aby sa muž cítil milovaný. Bude ho podporovať a bojovať s ním, pretože si to zaslúži.

8. silná žena vám ukáže, kto naozaj ste
Je ťažké prijímať veci, ktoré sa nám na nás nepáčia. Ešte ťažšie to je vtedy, ak o nich hovoria iní. No silná žena nájde cestu ako vám ukázať vašu lepšiu osobnosť a taktiež príjme všetko, čo sa vám nepáči na nej. Niektorí ľudia nemôžu zvládnuť emocionálny chaos, ktorý je dodávaný touto projekciou. Silná žena si preto väčšinou hľadá silného muža.

Silné ženy nemajú čas na hranie hier o láske. Takže, ak dokážete zvládnuť lásku, poctivosť a konverzácie, môžete byť práve ten silný muž, ktorý môže dopĺňať tento typ ženy.

zdroj: powerofpositivity.com

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “8 dôvodov, prečo väčšina mužov nedokáže zniesť silnú ženu”