2 ženy si niečo sľúbili ešte v 5. triede … jedna z nich umiera a druhá dodrží sľub

Laura a Rico Ruffin majú šťastné manželstvo a 2 deti. Ich dcérky sú zdravé, plné života a energie rovnako, ako 4 dcéry slobodnej mamy Elizabeth Lisy Diamond, najlepšie kamarátky Laury ešte zo školy. Sľúbili si, že sa budú vždy podporovať a tak sa aj stalo …

Bohužiaľ, v roku 2014 sa život Elizabeth, autorky motivačných kníh, obrátil naruby. Vtedy pochopila, aký je priateľstvo vzácny dar.
Elizabeth, energická mama 4 dievčatiek bola pre mnohých vzorom. Milovala šport a zdravo sa stravovala. Diagnostikovali jej rakovinu mozgu v poslednom štádiu. 40-ročná žena myslela hlavne na svoje dcéry. Nechcela, aby po jej smrti skončili v detskom domove, alebo aby ich rozdelili do náhradných rodín.

SOURCE: FACEBOOK

Lily, Ella, Samoni a Tara si život bez mamy a bez seba navzájom nevedeli predstaviť. Elizabeth sa s preto rozhodla niečo urobiť … Všetko o svojej chorobe povedala svojej kamarátke zo školy. Ženy bývali v iných mestách, ale udržiavali kontakt. Keď sa Laura dozvedela, čo sa Elizabeth stalo, okamžite ju navštívila.

Potom si prehovorila so svojím mužom a deťmi a rozhodla sa splniť želanie Elizabeth. Žena totiž chcela, aby jej 4 dcérky Ruffin adoptovali.

Po smrti mamy sa 4 sestry presťahovali k Ruffinovým. Pre nikoho to nebolo ľahké obdobie – dievčatkám sa cnelo po mame, Laura a Rico museli dom rozšíriť o 2 izby … náklady na štúdium sa tiež zvýšili. Teraz sa im ale pomohli rovnako tak, ako oni pomohli zosnulej Elizabeth.

Príbeh rodiny chytil za srdce milióny ľudí na internete. Pomohlo im niekoľko organizácií! Už sa podarilo vyzbierať 97 000 dolárov (v prepočte 2 467 292 Sk)!

 

Najdôležitejšie je to, že dcérky sú spolu a dodržali sľub, ktorý dali mame – znovu sa usmievajú a každý deň žijú naplno!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “2 ženy si niečo sľúbili ešte v 5. triede … jedna z nich umiera a druhá dodrží sľub”