Keď spala, urobil jej muž jej fotku a zdieľal ju ako status na Facebooku. Keď uvidel reakcie, bol v šoku!

Peter  a jeho žena Miška sú šťastný pár zo Slovenska. Majú veľkú rodinu, pretože majú až 5 detí. Jedného dňa Peter počul, ako si Miška rozpráva cez telefón s jednou zo svojich kamarátok. Rozprávali si o deťoch a to, čo Peter počul, ho prekvapilo. Tak sa rozhodol na internete uverejniť status, ktorý rozpútal hotovú vojnu!
“Nedávno si moja žena rozprávala s kamarátkou, či je dobré spať s dieťaťom v jednej posteli. Jej kamarátka sa spýtala, či s tým súhlasím, pretože jej manžel jej to nikdy nedovolil. Nad jej odpovedí som premýšľal niekoľko dní, nakoniec som sa rozhodol ju krátko okomentovať.

Nemôžem nenávidieť nič, čo z mojej manželky robí skvelú matku. Nikdy som neprotestoval, keď urobila niečo pre dobro našich detí. Občas spím schúlený v kúte, ale viete čo? Stojí to za to! ”

SOURCE: PIXABAY

“Milujem, keď sa môžem pozerať na moju krásnu ženu, ako k sebe túli naše deti a dáva im tým pocit bezpečia a veľa lásky. Žena si užíva materstvo len krátku dobu. Potom sa musí vrátiť do práce, deti sú čím ďalej tým viac samostatné … Preto im Predĺžte čas strávený s deťmi, dovoľte deťom spať s vami v jednej posteli, zvlášť keď …

SOURCE: PIXABAY

… sa vám už čoskoro bude cnieť po ich objatí … neskôr po tom deti už nebudú túžiť.

Chcem len povedať, že som hrdý na svoju ženu a na to, že o nás každý deň stará a podporuje celú rodinu. Nikdy si nedovolím ukradnúť jej ani sekundu materstva. Muži! Ctite si Vaše ženy ako matky Vašich detí. ”

Je jasné, že je to vec každého páru – každý nech si robí o chce a potrebuje. Títo manželia sú šťastní, keď môžu spať s deťmi v jednej posteli. Nerozumieme, prečo si tento status vyslúžil veľa negatívnych komentárov.

SOURCE: PIXABAY

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Keď spala, urobil jej muž jej fotku a zdieľal ju ako status na Facebooku. Keď uvidel reakcie, bol v šoku!”