Táto 25-ročná dievčina umrie v priebehu 1 týždňa. Jej list na rozlúčku sa na internete šíri rýchlosťou blesku …

25-ročná Nardya Miller sa narodila v meste Brisbane v Austrálii a vie, že onedlho umrie. Zostáva jej len niekoľko dní života. Už od narodenia trpí cystickou fibrózou, kvôli ktorej sa jej v tele hromadí prebytočný hlien, ktorý zabraňuje dýchanie.

V súčasnej dobe je dievča v nemocnici. Napísala list na rozlúčku, ktorý by si mal každý vziať k srdcu. Bez ohľadu na to, či Nardyi pozná alebo nie.
Pri pohľade na Nardyi by nikomu nenapadlo, že toto krásne a šťastné dievča po celé tie roky bojuje o život. Ešte pred 2 rokmi boli Nardya a jej snúbenec presvedčení, že Nardya nad svojou chorobou definitívne zvíťazila po úspešnej transplantácii pľúc.

Bohužiaľ sa ale po 2 rokoch ukázalo, že jej telo pľúca odmietlo. Dievčinu znova previezli do nemocnice … Chorá tam napísala dojemný list aby sa rozlúčila so svojou rodinou a ukázala ďalším ľuďom, na čom v živote skutočne záleží:
„Ďakujem, že ste boli jeho súčasťou a že som Vás v tomto svete plnom šialencov mohla stretnúť. Len vďaka Vám som taká, aká som.

Bohužiaľ, niektoré veci v živote nedopadnú tak, ako dúfame. Neprežijú krásne okamihy, neuvidíme veľa pekných miest … Už navždy budem na Vás dohliadať :) Veľmi sa teším, že som s Vami na tomto svete mohla byť.

Teraz mi ale musíte dovoliť odísť. Podrobnosti pohrebu sa dozviete už onedlho. Prosím Vás, Nesmúťte. Chcem, aby ste si ma zapamätali ako dievča, vďaka ktorej ste sa vždy usmievali.

A prosím … žite naplno, užívajte si život plnými dúškami a nepremárnite jediný deň.

Prečítajte si tiež: Hľadala na zoznamke bohatého muža. List, ktorý dostala od bankára, vyrazil všetkým dych

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Táto 25-ročná dievčina umrie v priebehu 1 týždňa. Jej list na rozlúčku sa na internete šíri rýchlosťou blesku …”