Žena adoptovala dieťa, ktoré nikto nechcel. O 28 rokov neskôr zistila, čo pred ňou tajil

Ingeborg Mclntosh je profesionálnou matkou. V jej dome sa počas niekoľkých rokov vystriedalo viac ako 125 detí. Žiadne z nich si však nezískalo jej srdce natoľko, ako malý Jordan.
V rozhovore uviedla, že keď si ho prvýkrát vzala do náručia ešte ako bábätko, okamžite si ho zamilovala. Dlhé roky bojovala, aby sa z náhradnej matky mohla stať jeho legálnou matkou.

Biologická matka ale s adopciou nechcela súhlasiť, pretože Ingeborg je … beloška. Rodina (ktorá sa chlapca vzdala) nakoniec nechcela s adopciou súhlasiť kvôli farbe koži. Bohužiaľ sa nenašla žiadna ďalšia rodina, ktorý by požiadavkám vyhovovala. O 4 roky neskôr súd dovolil Ingeborg chlapca adoptovať.

Jordan bol súčasťou rodiny. Keď jeho nevlastná matka skončila v nemocnici, celá rodina bola v šoku. Situácia bola vážna a Ingeborg potrebovala obličku. Dostala sa na zoznam čakajúcich.

Po niekoľkých mesiacoch jej oznámili, že sa našiel darca. Vtedy jej Jordan prezradil tajomstvo, ktoré pred ňou skrýval dlhé 4 mesiace …

 

Jordan sa rozhodol, že už sa dlhšie nemôže pozerať na utrpenie ženy, ktorá mu dlhé roky bola skvelou matkou. Obetovala celý svoj život a správala sa k nemu ako k vlastnému. Rozhodol sa zakročiť. Keď nemocnice potvrdila, že je vhodným darcom, neváhal ani sekundu.

Mame o tom nepovedal ani slovo. Keď podpísal všetky dokumenty, prezradil jej, čo sa stalo. Chcel jej poďakovať za všetku tú lásku, ktorou ho zahŕňala celý život.

Keď sa Ingoborg dozvedela o plánoch syna, naliehala, aby to už nerobil. Ako každá matka sa bála o svojho syna. Jordan ale už nechcel zmeniť svoje rozhodnutie. Operácia sa u oboch podarila a všetko dobre dopadlo. Teraz už môžu vtipkovať, že je spája niečo biologického :)

 

Ak súhlasíte, že rodinu tvorí láska a puto, nie len biologické hľadisko, zdieľajte tento krásny príbeh s rodinou a priateľmi na Facebooku!

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Žena adoptovala dieťa, ktoré nikto nechcel. O 28 rokov neskôr zistila, čo pred ňou tajil”