Ženích nechápal, prečo sa jeho budúca manželka zastavila v zadnej časti lode. Keď zdvihla ruky, nedokázal zadržať slzy.

27. 1. 2018 – Elizabeth a Scott zo Sydney na tento dátum nikdy nezabudnú. V ten deň sa vzali. Svadba je výnimočná udalosť, ale Elizabeth urobila niečo, čo malo pre ženícha hlbší význam…

Muž je nepočujúci … O sluch prichádzal postupne od svojich 5 rokov a o 3 roky neskôr už nepočul nič. Mal kvôli tomu problémy nadväzovať vzťahy a bol si istý, že ho nikto nebude milovať …

 

So svojou budúcou ženou sa zoznámil na Tinder – internetovej zoznamke. Scott a Elizabeth si písali každý deň a keď prišla prvá schôdzka, vedeli, že je to láska na prvý pohľad. Svadba bola 2 roky po prvej schôdzke. Elizabeth sa začala učiť posunkovú reč a pre milovaného muža tak pripravila nádherné prekvapenie.

3 mesiace pred svadbou sa Elizabeth učila text piesne, aby ju mohla “zaspievať” aj pre Scotta. Vybrala romantickú pieseň Christiny Perri “A Thousand Years”.

Keď Scott uvidel, koľko úsilia to jeho budúcu manželku stálo, nedokázal zadržať slzy

 

Toto video už má viac ako 400 000 zhliadnutí! Pár má radosť, že sa video ľuďom páčilo. Elizabeth teší komentáre z celého sveta. Rodičia nepočujúcich detí teraz majú nádej, že aj ich deti jedného dňa bude niekto milovať tak, ako Elizabeth miluje Scotta.

 

 

prečítaj si aj:   Svadba Slovákov bola bohatá nielen na gýč! Nevesta Petra bola obalená peniazmi. TOTO ste ešte nevideli 

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov.

Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Ženích nechápal, prečo sa jeho budúca manželka zastavila v zadnej časti lode. Keď zdvihla ruky, nedokázal zadržať slzy.”