Neuveriteľné, žena porodila svojho vlastného vnuka. Dokázala to veľmi jednoducho

Na prvý pohľad sa Sarah a Bill Connellovci zdali byť ideálnou rodinkou. Manželstvo bolo zatienené len jednou skutočnosťou – pár nemohol mať deti a bohužiaľ, ich vlastné úsilie bolo zbytočné. Po oslovení lekára si prešli liečbou ne reprodukčnej klinike a o rok neskôr sa Sarah podarilo otehotnieť. Neskôr sa ukázalo, že pár sa stane rodičmi dvojčiat. To však ale netušili, čo ich bude čakať…

Dlho-očakávaní chlapci sa narodili mŕtvi a predčasne. Ich ďalší zúfalý pokus o otehotnenie skončil potratom. Manželia si už mysleli, že sú odsúdení na zánik a ich rodina nikdy nebude mať dieťa.

Práve v tomto zúfalom období ich oslovila neobvyklá ponuka 61-ročnej Kristine Caseyovej.

Bola to práve jej matka, ktorá keď videla, že dcéra nie je schopná otehotnieť, začala o tom premýšľať. Spomenula si na príbeh o tom, ako v inej rodine vlastná sestra ponúkla tej druhej službu náhradnej matky.

Samotná Kristine často hovorievala, že najšťastnejšie obdobie jej života bolo vtedy, keď v sebe nosila svoje dve dcéry. Sarah a Bill nevedeli, čo si najprv o tom majú myslieť, no neskôr, po uvážení všetkých kladov a záporov, sa rozhodli pre riskantný experiment.

Lekári mali logické obavy z veku budúcej náhradnej matky. Koniec koncov, len málokto je schopný porodiť zdravé dieťa vo veku 61 rokov!

Kristine však bola výnimkou a po zavedení oplodneného vajíčka do jej organizmu sa všetko zdalo byť úplne bezpečné.

Obaja manželia ju podporovali a muž náhradnej matky, otec Sarah, ju neopustil na žiadnom kroku. Lekári museli zasiahnuť len na konci, keď sa dieťatko narodilo cisárskym rezom. Celý priebeh tehotenstva bol takmer dokonalý!

Malý Finn bol zdravý a šťastný chlapček. Rodičia sa rozhodli, že pred ním nebudú nič tajiť a o všetkom mu poveia, keď bude ten správny čas.

Sarah napísala o svojich neúspechoch a spáse v podobe jej matky aj knihu, ktorá sa predáva vo veľkom počte a je známa po celom svete. Názory ľudí sa líšia – niektorí Kristine chvália a obdivujú. Iní považujú jej krok, stať sa náhradnou matkou, za niečo nenormálne. Je však ale potrebné poznamenať, že bez jej pomoci by Sarah a Bill nemali milovaného syna a život bez dieťaťa si nevedeli predstaviť.

zdroj:videoboom.cc

Prečítajte si aj

Aký je tvoj názor?
0 replies on “Neuveriteľné, žena porodila svojho vlastného vnuka. Dokázala to veľmi jednoducho”