Tento článok je dôkazom toho, že lekári nie sú neomylní! Žena Nicka Schnarr čakala 3. dieťa, keď jej oznámili šokujúcu správu. Nick to opísal takto:

„Posledné mesiace sme so ženou vedeli, že budeme mať ťažko choré dieťa. Náš syn mal totiž vážny nádor na hlave. Lekári tiež tvrdili, že dieťa pravdepodobne umrie hneď po pôrode a ak nie, lekári nám predpovedali veľmi komplikovanú a namáhavú starostlivosť o dieťa. To, čo sme vtedy cítili, sa nedá opísať slovami. „Jeho manželka, Brooklyn, v nemocnici prakticky bývala a jej manžel sa staral o dve dcérky, Sophiu a Lily a pracoval. V deň pôrodu prišla do nemocnice celá rodina. Lekári rodinu informovali, ako pôrod dopadne. Rodinu prekvapilo, že počula plač dieťaťa!

SOURCE: SOURCE

Charlie Edward Schnarr sa narodil bez nádoru! Lekári si tento fenomén nedokážu vysvetliť a všetky vyšetrenia to potvrdili! Avšak, to ale neznamená, že chlapec je úplne zdravý … Čítajte ďalej.

SOURCE: SOURCE

Malý Charlie má hypertrofiu srdcových komôr (zmohutnenie svaloviny), čo ale našťastie nijako neohrozuje jeho život, len musí pravidelne podstupovať testy a vyšetrenia.

SOURCE: SOURCE

Rodičia chlapca majú pre tento zázrak len jedno vyšetrenie.

„Mnoho ľudí sa modlilo za zdravie nášho syna … rodina, priatelia, spolupracovníci a dokonca cudzí ľudia … ich modlitby boli vypočuté.“

SOURCE: SOURCE

Charliemu prajeme veľa zdravia!

Lekári sa tiež občas mýlia. Zdieľajte to!